Społeczeństwo » Społeczeństwo

Jaki prezent na dzień taty?

Jaki prezent na dzień taty?
Zobacz więcej zdjęć »
Wszyscy wiemy, jak ciężko jest wybrać odpowiedni prezent dla mężczyzny, a tym bardziej dla taty. Dlatego przygotowaliśmy krótki przewodnik, który ułatwi wybór prezentu z okazji dnia ojca.

1. Dla fana piłki nożnej

Właśnie rozpoczęły się mistrzostwa w piłkę nożną, dlatego najlepszym prezentem dla ojca będzie rama, w której będzie mógł powiesić koszulkę, swojego ulubionego klubu piłkarskiego. Wreszcie wyjmiecie koszulkę z szuflady i zawiśnie ona na honorowym miejscu w domu. Specjalnie zaprojektowane ramki pozwolą na zawieszenie koszulki na wieszaku lub za pomocą szpileczek.
 
2. Dla fana muzyki

Zrób tacie niespodziankę za pomocą aluminiowej ramy zaprojektowanej do przechowywania płyt gramofonowych. Znajdź jego ulubioną płytę z młodzieńczych lat i obramuj ją! Dla miłośników płyt gramofonowych nie tylko płyta ma znaczenie, ale także okładka! Ze względu na specjalny format, płyty winylowe wymagają specjalnych ram. Wreszcie kolekcja płyt gramofonowych będzie mogła się wspaniale prezentować!

3. Dla fana filmów

Wnętrza, które nas otaczają powinny być odzwierciedleniem naszych pasji. Jaki jest ulubiony film taty? Oprawienie w ramy plakatu filmowego, na pewno nie tylko sprawi mu ogromną przyjemność, ale także udekoruje każdą ścianę. Gotowe ramy pozwolą na łatwą i szybką wymianę plakatu w zależności od potrzeb.


Ogromną ofertę ram do koszulek, płyt, czy plakatów znajdziesz na stronie www.wszystkieramy.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

o.zietek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 118565 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )