Firma » Finanse

Jakie błędy popełniają inwestorzy?

Jakie błędy popełniają inwestorzy?
Zobacz więcej zdjęć »
Inwestorzy, nawet jeżeli zarabiają duże pieniądze i mają dobre wyniki, bardzo często popełniają kilka kardynalnych błędów, które w sytuacji kryzysowej mogą zaprzepaścić wszystkie podjęte wcześniej działania. Jakie to błędy?

Największym i najpoważniejszym błędem popełnianym przez inwestorów jest ograniczanie się w swojej wiedzy i doświadczeniu do rynku rodzimego czy też innego przez nich wybranego, do którego wkładają wszystkie swoje pieniądze. Jest to poważne zaniedbanie, ponieważ tak mocne oparcie się o jedną rzeczywistość i platformę biznesową naraża nas na sytuacje patowe w przypadku jakiegokolwiek kryzysu czy zmian na owym rynku. Inwestowanie zaś w różne rzeczy i w różnych krajach to doskonałe zabezpieczenie.

Często niestety inwestorzy, którzy już zrozumieli wyjaśnioną wyżej zasadę zapominają, że nie muszą się od razu na wszystkim znać i że warto korzystać z doświadczenia innych ludzi. A fakt, że znają tylko swój rynek i zakładają, że wszędzie będzie tak samo, jest bardzo złym kierunkiem myślenia i działania. To że interesy na rodzimym rynku lub jakimś innym, na którym masz doświadczenie, odniosły sukces, nie znaczy to, że na każdym rynku będzie tak samo. Każdy rynek ma swoją specyfikę. Oczywiście warto próbować nowych rzeczy i zaczynać działalność w nowych obszarach – warto się odważyć. Trzeba to jednak zrobić rozsądnie, a nie rezygnować z pomocy bardziej doświadczonych i brnąć na ślepo. Najważniejszy jest sprawdzony partner, który pomoże Ci dokonać zmian i inwestycji bezpiecznie oraz z firmami, które mają dobre zaplecze i dobre wyniki.

 

 

 

Kilka słów o mnie: Strategię inwestowania poznałem w Niemczech i Holandii. Już od ponad 30 lat edukuję i doradzam finansowo, a od 2011 r. prowadzę działania w Polsce, regularnie organizując spotkania.

W moim szkoleniu „Zostań rentierem ze stabilnym dochodem!” zorganizowanym w 2021 wzięło udział ponad 10.000 osób. Podczas szkoleń daję wiedzę i konkretne rozwiązania, które można natychmiast zastosować i ruszyć do przodu.

 

Stworzyłem Klub Bogatego Rentiera. W jego ramach, bezpłatnie, dwa razy w roku, na całodziennym spotkaniu mentoruję i wspieram w dojściu do celu tych, którzy korzystają z poleconych rozwiązań. Dzielę się wiedzą i doświadczeniem z osobami, które podjęły decyzje, o mądrym i skutecznym poszerzaniu swojego kapitału, przynoszącego regularne pasywne zyski przez lata. Dzięki Klubowi edukuję ich dalej, aby dotarli do założonego CELU.

 

Kontakt dla mediów:

Paulina Piziorska

p.piziorska@agencjafaceit.pl

882-700-133Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

k.zajkowska@agencjafaceit.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


szkolenie szkolenia dla sprzedawców
span class muxgbd wuq ob wz tjf cze zapraszamy do udziału w szkoleniu na operatora drona uprawnienia wykonywania lotów zasięgu wzroku kg uavo vlos które odbędzie

Kalendarium

Za 13 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »