Dom » Ogrody

Jakie nasiona traw są dostępne w Polsce?

Jakie nasiona traw są dostępne w Polsce?
Zobacz więcej zdjęć »
Nasiona traw przydatne są dla każdego. Już teraz zaczyna się sezon, dlatego te informacje przydadzą się także Tobie.

1.Mieszanki sportowe.

2. Mieszankiwe gaznowe

3. Mieszanki uniwersalne

4.  Mieszanki shadow

5. Mieszanki ozdobne

6. Miesanki prestiż

7. Inne mieszanki 

Znany jest trend, iż obecnie co raz rzadziej używa się jednogatunkowe trawy dla trawników, boisk i łąk. Najczęściej możemy spotkać w dostępnej ofercie różne gotowe mieszkanki, które są wprost przygotowane pod nasze oczekiwania. Co mamy do wyboru?

Już na samym początku warto wybrać odpowiednie nasiona traw. Musisz zdecydować gdzie i po co je potrzebujesz. Pamietaj, że róznią się ono wieloma cechami. Ich trwałość, wiechlina oraz kostrzewa. Specjalna mieszakna dla boiska będzie różnić się od mieszanki wybieranej do domu.

 Gatunek trawy ma również wpływ na to ile potrzebujesz wody do jej dobrego utrzymania. Trawy róznią się także swoim kolorem, gęstością oraz wyglądem. Jedno tworzą intensywną zieleń a drugie przygaszony efekt idealny np. do ogrodu.

Mieszanki typu shadow idealne będą do miejsce gdzie występuje mało słońca.

 Wybierz odpowiednie nasiona traw dla siebie i swojego ogrodu. Jeżeli potrzebujesz pomocy skorzystaj z fachowej porady, ale nigdy nie decyduj się w pośpiechu! 

 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

siriuspro

Komentarze (1)

  • avatar
    ~KarolinaM 2017-03-29 10:48:41

    Ja mam mieszankę traw ozdobnych ze sklepu Przydomu.pl może ten rodzaj traw nie jest zbyt praktyczny, jednak bardzo ładnie wygląda ;)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »