Dom » Architektura

Jakie nowe możliwości daje wprowadzenie nowej generacji falowników? Sprawdź inwerter 25~50 KTLX G3.

SOFARSOLAR jest producentem jednych z najchętniej wybieranym inwerterów fotowoltaicznych. Dzięki wysokiej jakości, adekwatnej cenie i wydłużonej gwarancji podbija serca prosumentów.

Pojawienie się na rynku nowej generacji falowników, oznaczonej jako G3, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku fotowoltaicznego.

Inwertery, inaczej falowniki, służą do zmiany prądu zmiennego, na prąd stały. Dzięki temu możemy korzystać z energii słonecznej dopasowanej do wszystkich urządzeń w naszych domach. Nowa generacja falowników G3 od SOFARSOLAR to nie tylko lepsze wykonanie i więcej mocy, ale również łatwiejsza obsługa i pewna jakość.

Inwerter 25~50 KTLX G3 - specyfikacja i możliwości

Falownik 25~50 KTLX G3 przede wszystkim wyróżnia się zwiększoną maksymalną efektywnością ładowania baterii, osiągającą 98,9%. W porównaniu z poprzednimi modelami różnica jest znacząca i wynosi aż 1,1%.

Nowa generacja inwerterów posiada wbudowany ogranicznik przepięć SPD typu II jednocześnie dla prądu stałego (DC) i zmiennego (AC), który gwarantuje większe bezpieczeństwo, w porównaniu z ogranicznikiem z generacji G2, podczas, np.: burzy z silnymi wyładowaniami elektrycznymi.

Szeroki zakres napięcia MPPT pozwala na podłączenie dwóch łańcuchów wysokowydajnych modułów monokrystalicznych o mocy nawet 500 W. To znacząca zmiana wprowadzona w inwerterze 25~50 KTLX G3, ponieważ na rynku znajdują się falowniki, które nie są w stanie obsłużyć nawet jednego łańcucha modułów.

Inteligentny monitoring z czytelnym wyświetlaczem LCD gwarantuje niczym nie zakłóconą pracę inwertera, a zdalna aktualizacja oprogramowania pozwala oszczędzić czas na ręczne wprowadzanie nowych ustawień i poprawek.

Mniejsza waga i wielkość z pewnością przysłużą się do lepszego wizualnego odbioru, ale również łatwiej dopasują się do miejsca, w którym inwerter będzie instalowany. 12-letnia gwarancja świadczy o tym, że SOFARSOLAR doskonale zna wysoką jakość swoich produktów i zdaje sobie sprawę z ich niezawodności.

Inwerter 25~50 KTLX G3 – podsumowanie

Nowa generacja falowników SOFARSOLAR zdecydowanie wysuwa się naprzód w wielu aspektach. Podniesiony standard wykonania, zwiększona moc parametrów i więcej możliwości pozwalają wykorzystać pełnię zasobów, które oferuje inwerter 25~50 KTLX G3.

- Inteligentne monitorowanie i zdalna aktualizacja oprogramowania,

- Kompatybilny z modułami PV 500+W,

- Inteligentne skanowanie krzywych I/V,

- Niższe napięcie początkowe, szeroki zakres napięcia MPPT,

- SPD typu II zarówno dla DC i AC,

- Maksymalna sprawność do 98,9%,

- Trackery 3/4 MPP z przeciążeniem 1,5*DC

Produkty SOFARSOLAR kupuj tylko od oficjalnych dystrybutorów na rynek Polski: CORAB, SOLTEC, ENERGYNAT. To daje gwarancję dopasowania do potrzeb polskich prosumentów i odpowiednią obsługę. Learn more at: www.sofarsolar.com

 

SOFARSOLAR was established in 2013 in China, and currently owns 10 subsidiaries in Australia, India, Italy, Poland, Germany, Wuxi, Shenzhen, Dongguan, Huizhou and Xinyang. The company specializes in the R&D, production, and sales of a wide range of inverters, including grid-tied inverters (1kW~255kW) and hybrid inverters (3kW~20kW), energy storage systems and EV charging. SOFARSOLAR also provides comprehensive service to its customers in order to achieve optimal satisfaction. With a firm, long-standing position in China’s top 5 string inverter manufacturers, SOFARSOLAR has now also become one of the prominent providers of energy storage solutions, and is widely recognized as a reliable, efficient and professional partner.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »