Społeczeństwo » Społeczeństwo

Jan Niezbędny wraca do Tatr

Jan Niezbędny wraca do Tatr
Zobacz więcej zdjęć »
Jan Niezbędny sponsoruje kolejną edycję „Czystych Tatr” – największego w Polsce przedsięwzięcia oczyszczania tatrzańskich szlaków, mającego również na celu podnoszenie świadomości ekologicznej turystów. Marka bierze udział w akcji już po raz czwarty, czyli od samego początku jej istnienia.

Jak co roku, w pierwszy weekend lipca (3 i 4.07), na Dolnej Równi Krupowej w Zakopanem zbiorą się wolontariusze, aby stamtąd wyruszyć na tatrzańskie szlaki. Marka Jan Niezbędny po raz czwarty wesprze ich potrzebnym ekwipunkiem w postaci ekologicznych worków na śmieci oraz rękawiczek jednorazowych – dzięki temu Tatry znów będą czystsze o setki kilogramów odpadów. Z kolei zorganizowane grupy zostaną wyposażone w poręczne workoplecaki, które sponsor przygotuje specjalnie na to wydarzenie.


Sprzątanie to nasza specjalność – dlatego jak co roku bardzo chętnie włączyliśmy się w tę szczytną akcję. W ten sposób, wraz z organizatorami przedsięwzięcia, chcemy rozwijać świadomość ekologiczną w Polsce i mieć swój mały wkład w oczyszczanie narodowego dobra, jakim są Tatry. Rękawiczki i ekologiczne worki, do których wolontariusze będą zbierać śmieci, to niezbędny zestaw każdego ekologicznego turysty – wyjaśnia Waldemar Kletkiewicz, Senior Brand Manager, Sarantis Polska.


Jan Niezbędny zadba również o czystość i dobrą atmosferę na Basie Campie – w miejscu, gdzie zbiorą się organizatorzy, sponsorzy i wolontariusze akcji. Tam, na zakopiańskiej Dolnej Równi Krupowej, marka rozstawi kosze na śmieci, które ułatwią segregację odpadków na polu namiotowym. Dodatkowo w tym roku wolontariusze powracający ze szlaków będą mogli odpocząć w Strefie Relaksu Jana Niezbędnego – na paletach zostaną umieszczone specjalnie przygotowane materace, na których odetchną uczestnicy akcji.


www.janniezbedny.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

maciej@royalbrand.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »