Gospodarka » Opakowania

Janmar Centrum z Trzcinicy Diamentem Miesięcznika Forbes 2021

Janmar Centrum z Trzcinicy Diamentem Miesięcznika Forbes 2021
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Janmar Centrum z Trzcinicy w południowej Wielkopolsce, produkująca opakowania z tektury falistej znalazła się na liście najszybciej rozwijających się polskich firm, uzyskując tytuł „Diament Miesięcznika Forbes 2021”.

Co roku do tej prestiżowej listy kwalifikowane są przedsiębiorstwa, które w ostatnich trzech latach najbardziej zwiększały swoją wartość. Brany jest również między innymi pod uwagę pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy.

Janmar Centrum od ponad dwóch dekad zajmuje się produkcją funkcjonalnych opakowań z tektury falistej dla klientów z Polski i Europy. W ofercie firmy znajdują się opakowania standardowe, wykrojnikowe, specjalistyczne, wielkogabarytowe oraz e-commerce, które dodatkowo mogą być wzbogacane kolorowymi nadrukami w jakości FLEKSO HD.

Przedsiębiorstwo od początku działalności stawia na nowoczesne maszyny, urządzenia i automatyzację produkcji. Aktualnie posiadany park maszynowy jest jednym z najnowocześniejszych tego typu w Europie.

Uzyskanie tytułu „Diament Miesięcznika Forbes 2021” jest dla Janmar Centrum ukoronowaniem dotychczasowych działań i motywacją do dalszego rozwoju.

 

Źródło: Janmar Centrum Sp. z o.o. sp. k., www.janmarcentrum.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Janmar Centrum sp. z o.o. sp. k.
http://www.janmarcentrum.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »