Dom » Wnętrza

JAPOŃSKA HIGIENA SANITARNA WKRACZA DO POLSKICH TOALET

JAPOŃSKA HIGIENA SANITARNA WKRACZA DO POLSKICH TOALET
Zobacz więcej zdjęć »
Kultura japońska na dobre zagościła nad Wisłą. Manga to jeden z najczęściej wybieranych komiksów, a Judo, Aikido czy Karate to popularne w polskich szkołach sztuki walki. Teraz, dzięki marce Grohe Polacy będą mieli szansę odkryć tamtejszą kultową technologię sanitarną.

Najnowsza propozycja GROHE – Sensia® Arena – stanowi idealne połączenie niemieckiego designu i precyzji wykonania z japońskim rytuałem spa, gwarantującym nadzwyczajną czystość i higienę. Projekt został tak opracowany, aby na toalecie nie było miejsc niewidocznych dla oka, dzięki czemu zabrudzenia nie mają się gdzie ukryć. Gładkie kształty dodają produktowi dyskretnej elegancji, a dopracowane szczegóły, tj. czujniki sensoryczne, specjalne podświetlenie, system automatycznego podnoszenia i opuszczania deski czy podwójne spłukiwanie toalety, sprawiają GROHE Sensia® Arena wysoko podnosi poprzeczkę dla przyszłych, spersonalizowanych rozwiązań w zakresie higieny.

 

Idealna ochrony skóry

 

Nic nie czyści skóry tak dobrze jak świeża, bieżąca woda – najbardziej naturalny ze środków czyszczących na świecie. Delikatny dla skóry i nadzwyczaj skuteczny. To dlatego ludzie używają jej do mycia od zarania dziejów. Jest odświeżająca, kojąca i wprowadza w dobry nastrój. Szybkie wytarcie się papierem toaletowym to nie to samo. Mycie wodą po skorzystaniu z toalety jest dla wielu kultur, w tym japońskiej, czymś zupełnie naturalnym, a wzrost dbałości o higienę sprawia, że coraz więcej osób poszukuje prawdziwej czystości i bezpieczeństwa w toalecie. To właśnie dla zapewnienia najlepszej ochrony, ale również dla zagwarantowania idealnej higieny nowa toaleta Grohe oferuje wybór aż pięciu różnych natrysków myjących:

·         Lady Shower oddzielne ramię z innym nachyleniem natrysku i łagodnym strumieniem dla higieny okolic intymnych kobiet, zapewnia pełen komfort i delikatne oczyszczanie.

·         Podwójne ramię natryskuoddzielne ramię natrysku do okolic intymnych dla kobiet oraz tylnych części ciała zapewnia najlepsze dopasowanie oraz najwyższy poziom higieny.

·         Tylny natrysk – ciepły lub chłodny, intensywny lub delikatny – regulowany strumień natrysku dla precyzyjnego oczyszczania ciała.

·         Natrysk oscylującygłowica natryskowa porusza się łagodnie w przód i w tył, zapewniając rozszerzony obszar oczyszczania oraz gwarantując najwyższą świeżość.

·         Strumień masującynatrysk masujący zapewnia efekt kojącego i pulsującego masażu przełączając się między delikatnym a intensywnym strumieniem.

Specjalny strumień dedykowany kobietom.

 

Nowy wymiar czystości i dobrego samopoczucia.

 

System umożliwia również regulację temperatury wody raz natężenie natrysku – po użyciu ciepłego natrysku, rozgrzany strumień powietrza zapewni delikatne suszenie. Dodatkowo, podczas zbliżania się do toalety, sensor wyczuwa obecność użytkownika i sprawia, że deska oraz pokrywa unoszą się lub zamykają automatycznie. Odprowadzanie nieprzyjemnej woni włącza się w momencie, gdy usiądziemy na desce. Tarcza powietrza zapobiegnie ucieczce brzydkiego zapachu poza miskę toalety, a w momencie odejścia od toalety, sensor aktywuje automatyczne spłukiwanie.

 

Czystość do trzeciej potęgi

 

Zastosowana w nowej toalecie myjącej technologia HyperClean wykorzystuje naturalne antybakteryjne jony srebra, aby zapobiegać powstawaniu drobnoustrojów, a zarazem plam i nieprzyjemnych zapachów. Podczas procesu szklenia dodawane jest wyjątkowo gładkie i wytrzymałe wykończenie, które zapobiega powstawaniu 99,9% bakterii, dzięki czemu ceramika jest lśniąco czysta i wolna od bakterii bez najmniejszego wysiłku. Funkcja ta, certyfikowana prze Towarzystwo Technologii Przemysłowych do Wyrobów Antybakteryjnych, gwarantuje, że łazienka będzie miejscem bezpiecznym, czystym i wolnym od drobnoustrojów.

 

Innowacyjny system spłukiwania tworzy intensywny wir, który pokrywa i czyści całą muszlę, a przy tym charakteryzuje się niskim zużyciem wody.

 

Sensia® Arena oferuje luksus pełnej kontroli nad myciem, dzięki możliwości konfiguracji ustawień mycia na panelu bocznym siedziska lub za pomocą pilota. Co więcej, z łatwością można utworzyć indywidualny profil w aplikacji na smarfon, dzięki czemu Sensia® Arena będzie pamiętać Twoje preferencje ustawień. Wszystko dla najwyższej higieny i komfortu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

justynaj

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »