Motoryzacja » Samochody

Japońska jazda w Legnicy – JAPFEST 2016

Japońska jazda w Legnicy – JAPFEST 2016
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 29 – 31 lipca 2016 r. w Legnicy odbędzie się największy w Polsce zlot miłośników japońskiej motoryzacji JAPFEST 2016. W programie pokazy unikatowych pojazdów, zawody i przejażdżki driftingowe, prezentacja nowości i liczne konkursy. Udział w wydarzeniu zapowiedziała marka YOKOHAMA.

W piątek 29 lipca 2016 r. rozpocznie jedno z największych w Polsce wydarzeń skupiających fanów japońskiej technologii i designu w motoryzacji JAPFEST 2016. Organizatorzy zapowiedzieli szereg atrakcji, w tym pokaz 250 wyselekcjonowanych japońskich samochodów z całej Polski, poddanych najbardziej oryginalnym modyfikacjom wizualnym i technicznym. W ciągu trzech kolejnych dni na terenie byłego lotniska w Legnicy odbywać się będą zawody driftingowe JAPFEST Drift Battle, Drag Wars, dla amatorów mocnych wrażeń przewidziano przejażdżki z mistrzami w formie Drift Taxi. W programie spotkania z ekspertami i prezentacje najnowszych rozwiązań technologicznych, w zakresie tuningu, części samochodowych czy innowacyjnego ogumienia japońskiej marki YOKOHAMA. Oprawę muzyczną zapewnią DJ-e z BackOffice Project.

Japońska motoryzacja ma w Polsce wielu fanów, doceniających zaawansowanie technologiczne, nowoczesny design i precyzję rozwiązań made in Japan” – mówi Artur Posłuszny z ITR CEE. Jako dystrybutor opon YOKOHAMA, po raz kolejny będziemy mieli okazję pokazać wysokiej jakości produkty i nowinki techniczne. Od początku aktywnie wspieramy JAPFEST, jedyne jak dotąd wydarzenie tego kalibru w naszym kraju". Podczas festiwalu YOKOHAMA zaprezentuje najnowsze modele opon premium, w tym nowości z flagowej linii opon sportowych ADVAN oraz dedykowanej pojazdom typu SUV i 4x4 serii GEOLANDAR. Na stoisku firmy dostępne będą premierowe modele bieżników wzorowanych na konstrukcji opon wykorzystywanych przez markę w największych wydarzeniach motorsportu na świecie, jak WTCC, ERC czy FIA Formula 2 Championship. Uczestnicy wydarzenia będą mogli również skorzytać z promocyjnych cen na opony.

Japońska marka po raz kolejny doceni zainteresowane motoryzacją kobiety, które pojawią się na festiwalu. Dla uczestniczek konkurusu „Miss Japfest by YOKOHAMA" przewidziano atrakcyjne nagrody vouchery do SPA.

Tegoroczna edycja Japfest po raz pierwszy odbędzie się na terenie lotniska w Legnicy, gdzie pas startowy o długości  1,7 km pozwala symultanicznie przeprowadzać wyścigi na 1/4 mili oraz pokazy driftu. JAPFEST 2016 odbywa się w piątek 29.07.2016 w godzinach 12:00 – 19:00, w sobotę 30.07.2016 10:00 – 19:00, oraz w niedzielę 31.07.2016 – 10:00 – 17:00. Więcej informacji na www.japfest.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »