Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Jarmark mikołajkowy w Loopy's World Gdańsk/Wrocław

Jarmark mikołajkowy w Loopy's World Gdańsk/Wrocław
Zobacz więcej zdjęć »
Mikołaj tuż tuż, do Loopy'sa szybko rusz! Bo będzie się działo i to nie mało. Przez 4 dni konkursów i zabaw będzie bez liku. Do tego jarmark pełen świątecznych różności. Wszystko dla naszych małych i dużych gości!

 

W dniach 6-9 grudnia br. z okazji Mikołajek Loopy’s World przygotował dla dzieci i ich rodziców wiele gier, konkursów i zabaw z nagrodami od Playmobil i słodkościami od Śnieżki. Przygotowane dla dzieci atrakcje obejmować będą m.in. wspólne rysowanie listu do Świętego Mikołaja (pomóż Mamie i Tacie, bo sami sobie nie poradzą!), ozdabianie świątecznych pierniczków (wszystkie zawisną na loopisiowej choince!), robienie ozdób choinkowych (najładniejsze zostaną nagrodzone!) czy emocjonującą sztafetę z papierowymi kulami! Nie zabraknie też Świętego Mikołaja, który dla naszych dzieci specjalnie do Loopysa na te cztery dni zaprzęgiem lemurów i z worem wspaniałym upominków przyleci! Pomiędzy konkursami na dużej ścianie choinka za sprawą dzieci powstanie. Odbędzie się też malowanie buziek i świąteczny jarmark, który nie tylko dzieci, ale też dorosłych z pewnością ucieszy. Będą kąciki dla dużych i małych, pełne rękodzieł i rzeczy wspaniałych. Tam czekają na Ciebie pomysły na prezenty. Wyjdziesz radosny i uśmiechnięty!

A jeśli lubisz się bawić z kolegami, to w grudniu w Loopysie musisz być z nami! Bo nowa promocja obowiązuje: przy dwójce dzieci – trzecie zyskuje! Więc zabierz ze sobą przyjaciół koniecznie, będziesz się bawić iście bajecznie!

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy's World
http://loopysworld.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »