Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Jarmark pełen wiosennych smaków

Jarmark pełen wiosennych smaków
Zobacz więcej zdjęć »
Port Łódź zaprasza na Jarmark Produktów Regionalnych. Od najbliższej środy do soboty (11-14 kwietnia) na stoiskach wystawców będzie można kupić zdrowe, nieprzetworzone i smaczne lokalne produkty.

Jarmark odbędzie się obok sklepu Saturn i czynny będzie w godzinach pracy Portu Łódź (10:00 – 21:00). Będzie to okazja by prosto od producentów zakupić ręcznie wyrabiane sery, różnorodne miody z lokalnych pasiek, a także bakalie i przyprawy. Na Jarmarku nie zabraknie wypiekanego na tradycyjnym zakwasie pieczywa, wędlin wędzonych naturalnymi metodami oraz ryb.

Jarmark Produktów Regionalnych już na stałe zapisał się w kalendarzu wydarzeń Portu Łódź. Klienci mają wtedy okazję zapoznać się z lokalnymi produktami, a także porozmawiać z wystawcami o tradycyjnym procesie przygotowywania produktów żywnościowych. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 110958 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )