Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Jarmark Produktów Regionalnych

Cztery dni pod znakiem przysmaków i produktów regionalnych w Atrium Biała

Atrium Biała zaprasza smakoszy produktów regionalnych na prawdziwą ucztę! W dniach 15-18 maja w białostockim centrum handlowym odbędzie się kolejny już Jarmark Produktów Regionalnych, na którym będzie można zakupić wspaniałe wyroby lokalne. Na stoiskach znajdą się m.in. przetwory domowe, pieczywo, miody, ręcznie robione słodycze, a także wyjątkowe przedmioty handmade i rękodzieło artystyczne.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Zaplanowany w dniach 15-18 maja Jarmark Produktów Regionalnych w Atrium Biała ponownie gościć będzie małych producentów żywności i rzemieślników manufaktur. Wśród produktów tradycyjnych znaleźć będzie można takie perełki, jak np. kwasy chlebowe, pieczywo, podpiwki, przetwory domowe, miody z własnej pasieki, chałwy i tureckie łakocie (m.in. baklawa i lokum). Pojawią się także stoiska z ręcznie robioną biżuterią, ceramiką, świecami sojowymi czy maskotkami wykonanymi na szydełku.

 

- Jako jedno z miejsc regularnie odwiedzanych przez klientów, jak i mieszkańców, chcemy, aby nasze centrum było czymś więcej niż wygodną destynacją codziennych zakupów. Pragniemy przyciągać naszych gości atrakcyjną i różnorodną ofertą handlowo-usługową, ułatwiając im także dostęp do unikalnych produktów wprost od lokalnych wytwórców. Taką możliwość stwarza nasz cykliczny jarmark, na którym można zapoznać się z propozycją wysokiej jakości wyrobów regionalnych, pochodzących bezpośrednio od sprawdzonych producentów mówi Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała.

 

Stoiska wystawowe rozlokowane są na środkowej rotundzie przy wejściu do galerii, od strony ulicy Miłosza i dostępne w godzinach otwarcia centrum, 9.00-21.00.

 

 

Więcej informacji na stronie www.atrium-biala.pl oraz na profilu Fb: https://www.facebook.com/AtriumBiala.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »