Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

JARMARK PRODUKTÓW REGIONALNYCH W JESIENNEJ ODSŁONIE

Już od dziś goście Portu Łódź mogą skorzystać z jesiennej oferty Jarmarku Regionalnego. Stoiska lokalnych producentów czekają na Klientów Centrum do soboty, 16 października, zachwycając świeżymi, regionalnymi produktami.

Wraz z jesienią nadszedł czas uzupełniania zapasów w spiżarni. Warto w tym celu odwiedzić Port Łódź, w którym przez pięć dni będzie można skorzystać z szerokiej oferty lokalnych producentów. Wśród dostępnych produktów znajdziemy wypiekane na naturalnym zakwasie chrupiące pieczywo, wędliny wędzone tradycyjnymi metodami, suszone owoce oraz przepyszny miód z lokalnych pasiek. Dodatkowo na Jarmarku pojawią się przyprawy, idealnie podkreślające smak jesiennych potraw takie jak imbir, cynamon czy gałka muszkatołowa. 

Stoiska będą zlokalizowane przy sklepie Media Markt i czynne w godzinach funkcjonowania Centrum – od 10:00 do 21:00. Jarmark Produktów Regionalnych potrwa do soboty 16 października włącznie. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »