Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Jarmark Produktów Regionalnych w Wola Parku

Jarmark Produktów Regionalnych w Wola Parku
Zobacz więcej zdjęć »
Wola Park od 16 do 19 marca zaprasza na Jarmark. Odwiedzający Centrum będą mogli w tych dniach zakupić regionalne smakołyki oraz wyroby rękodzielnicze.

W trakcie najbliższego Jarmarku Klienci Wola Parku znajdą na stoiskach tradycyjnie wytwarzane wędliny oraz wędzone ryby. Nie zabraknie zdrowych regionalnych serów z Białego Dunajca, holenderskich i korycińskich oraz chleba na zakwasie. Podczas Jarmarku będzie można uzupełnić zapasy o naturalne przypraw. Dla osłody chętni zakupią miód prosto z pasieki, suszone owoce, pyszną chałwę, bądź ręcznie robione lizaki. Odwiedzający będą mogli również wybierać pośród pięknej, ręcznie robionej biżuterii.

 

Stoiska z regionalnymi produktami Klienci Centrum znajdą na placu w pobliżu sklepów C&A oraz KappAhl. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »