Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Jarmark Regionalny na rozgrzewkę w Porcie Łódź

Jarmark Regionalny na rozgrzewkę w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
W nowym roku w Porcie Łódź nie może zabraknąć tak lubianych przez klientów centrum Jarmarków Produktów Regionalnych. Najbliższy rozpocznie się 30 stycznia i potrwa do końca tygodnia.

Zima to czas, w którym szczególnie powinniśmy zadbać o swoje zdrowie. Wartościowe i naturalne - takie powinny być produkty, które znajdą się na naszym stole. Doskonałą okazją do zaopatrzenia się w takie smakołyki będzie Jarmark Regionalny w Porcie Łódź. Na klientów czekać będą rozgrzewające przyprawy i miody - zarówno tradycyjne, jak i pitne. Klienci odwiedzający w tych dniach Port Łódź będą mogli również liczyć na aromatyczne wędliny, chleby z chrupiącą skórką oraz przepyszne sery. Zadowoleni będą także wielbiciele słodkości - wystawcy Jarmarku Regionalnego zadbają o to, by mogli się oni nacieszyć ręcznie wyrabianymi krówkami z Mazur.

- W kalendarzu wydarzeń Portu Łódź w 2014 roku nie mogło zabraknąć lubianych i docenianych przez naszych klientów Jarmarków Regionalnych. Mogę zapewnić wszystkich łodzian i mieszkańców regionu, że w naszym centrum będą mogli regularnie zaopatrywać się w pyszne i naturalne produkty oferowane przez naszych wystawców - mówi Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

Oprócz artykułów spożywczych klienci Portu Łódź będą mogli kupić ręcznie produkowane akcesoria i elementy garderoby. Stoiska wystawców zlokalizowane będą obok sklepu Saturn w dniach od 30 stycznia do 2 lutego.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.portlodz.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Maria Szwed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »