Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Jarmark Rękodzieła i Żywności Regionalnej w Galerii Bronowice

Galerię Bronowice wypełnią zapachy tradycyjnych potraw oraz stoiska z oryginalnymi egzemplarzami pracy rękodzielniczej. W dniach od 31 stycznia do 2 lutego, w ramach Jarmarku Rękodzieła i Żywności Regionalnej, będzie można nie tylko podziwiać ręczne wyroby, ale również dokonać ich zakupu.

Po raz kolejny Galeria Bronowice na trzy dni stanie się centrum wytworów rzemieślniczych. Bogactwo regionalnych smaków bez wątpienia zachwyci nawet najbardziej wymagające podniebienia, a różnorodność produkcji sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Kramy wypełnią góralskie sery z Podhala, oscypki, zioła, miody oraz nalewki w różnych wariantach smakowych. Jarmark będzie także doskonałą okazją, aby za sprawą smakołyków, takich jak galaretki czy oranżada w proszku sięgnąć pamięcią trzy dekady wstecz, do czasów PRL- u.

Wystawcy zaprezentują również swoją twórczość. Podziwiać będzie można między innymi: wykonane ręcznie obrusy, serwety, drewniane misy i łyżki, a także idealne na tę porę roku – ciepłe kapcie. Amatorzy rękodzieła z pewnością docenią precyzyjne zdobienia wykonane techniką decoupage, jak również wspaniałe olejne obrazy i biżuterię z mosiądzu oraz miedzi. Jarmark Rękodzieła i Żywności Regionalnej to jedno z niewielu wydarzeń, które daje możliwość nabycia rzemieślniczych „perełek”, wyróżniających się na tle towarów z masowej produkcji.

Jarmark pojawi się na poziomie 0 w Galerii Bronowice, w godzinach otwarcia centrum handlowego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »