Kultura, sztuka » Kultura

Jarmark Rękodzieła i Żywności Regionalnej w Galerii Bronowice

Jarmark Rękodzieła i Żywności Regionalnej w Galerii Bronowice
Zobacz więcej zdjęć »
Galeria Bronowice zaprasza wszystkich miłośników tradycyjnych, swojskich przysmaków do odwiedzenia Jarmarku Rękodzieła i Żywności Regionalnej, który odbędzie się w dniach 14-16 listopada. W trakcie wydarzenia będzie można również nabyć wyroby lokalnych rękodzielników.

Po raz kolejny Galeria Bronowice na trzy dni stanie się centrum wytworów rzemieślniczych. W dniach 14-16 listopada odbędzie się tu Jarmark Rękodzieła i Żywności Regionalnej, podczas którego na specjalnie przygotowanych stoiskach pojawią się kulinarne przysmaki, nietypowe wyroby oraz oryginalne rękodzieła. Kramy wypełnią góralskie sery, świeże chleby, a także słodycze rodem z PRL-u, takie jak kolorowe lizaki i chałwa. Bogactwo regionalnych smaków bez wątpienia zachwyci nawet najbardziej wymagających smakoszy, a różnorodność produkcji sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

Oprócz artykułów spożywczych na stoiskach wystawione zostaną również oryginalne rękodzieła takie jak: artystyczne przedmioty z metalu, antyczne meble, poduchy ozdobne czy torby filcowe i wełniane. Ponadto na miłośników rękodzieła czekać będą produkty wykonane techniką decoupage, świece, torby i plecaki czy obrusy i serwetki. Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych. Na Jarmarku w Galerii Bronowice będzie można nabyć własnoręcznie wykonane ubranka, układanki oraz pluszaki. W gąszczu niepowtarzalnych przedmiotów znaleźć będzie można także minerały, obrazy malowane na płótnie i deskach czy wysokiej jakości wyroby skórzane.

Jarmark Rękodzieła i Żywności Regionalnej to jedno z niewielu wydarzeń, które daje możliwość nabycia rzemieślniczych „perełek”, wyróżniających się na tle towarów masowej produkcji.

Jarmark Rękodzieła i Żywności Regionalnej odbywać się będzie w dniach 14-16 listopada na parterze Galerii Bronowice, w godzinach otwarcia centrum handlowego. 

 

Serdecznie zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »