Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Jarmark w Wola Parku

Jarmark w Wola Parku
Zobacz więcej zdjęć »
Tradycyjnie wędzone wędliny, aromatyczne sery, naturalne miody. To tylko część asortymentu dostępnego podczas najbliższego Jarmarku w Wola Parku. Regionalni producenci na smakoszy dobrego jedzenie będą czekać od 19 do 21 kwietnia.

Jarmark z pewnością zadowoli osoby, które szukają pysznego smaku oraz zdrowych produktów. Od czwartku do soboty sprzedawcy będą kusić przechodniów zapachem świeżego chleba i wędzonych wędlin. Na stoiskach w pobliżu sklepu C&A i KappAhl odwiedzający Wola Park będą mogli zakupić także przyprawy i słodkości z różnych stron świata, naturalne miody oraz bakalie. Nie zabraknie też różnego rodzaju serów wytwarzanych według tradycyjnych metod - z Białego Dunajca, holenderskich i korycińskich.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »