Gospodarka » Żywność

Jarmark Wielkanocny w Sky Tower

Jarmark Wielkanocny w Sky Tower
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 8-19 kwietnia, w Sky Tower odbędzie się Jarmark Wielkanocny.

Już wkrótce w Sky Tower pojawią się stoiska wypełnione regionalnymi przysmakami oraz nietuzinkowymi egzemplarzami pracy rzemieślniczej. W dniach 8-19 kwietnia, w ramach Jarmarku Wielkanocnego, wystawcy zaprezentują między innymi lokalne specjały, biżuterię i odzież oraz serwety, koszyczki i dekoracje, będące doskonałym upominkiem na nadchodzące Święta. Jarmark to również doskonała okazja do nabycia najwyższej jakości produktów, które wzbogacą świąteczne stoły.

W dniach od 8 do 19 kwietnia Sky Tower wypełnią zapachy tradycyjnych wypieków, wyrobów wędliniarskich oraz regionalnych smakołyków, obok których nie będzie można przejść obojętnie. Wystawcy zaserwują własnoręcznie przygotowane produkty spożywcze, które trafią w kubki smakowe nawet najbardziej wymagających smakoszy. Na stoiskach pojawią się wędliny, góralskie serki, soki oraz rozmaite konfitury. Nie zabraknie również chleba i ciast domowej roboty.

Oprócz całej gamy produktów żywnościowych, na Jarmarku Wielkanocnym pojawią się także dzieła pracy rzemieślniczej. Amatorów oryginalnych ozdób bez wątpienia oczaruje biżuteria z naturalnych kamieni, skóry, drewna i szkła. Z kolei fanów folkloru zachwycą góralskie stroje, pantofle, skóry, a także łyżki z grawerowanymi imionami. Nie zapomniano również o najmłodszych - na stoiskach pojawią się drewniane układanki, gry edukacyjne oraz zabawki zręcznościowe. Ponadto od 12 kwietnia będzie można nabyć wspaniałe wiklinowe koszyki, serwetki oraz niesztampowe świąteczne ozdoby, które upiększą wielkanocne stoły.

Stoiska Jarmarku Wielkanocnego będą dostępne na poziomie 0 nieopodal supermarketu Piotr i Paweł, w godzinach pracy obiektu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »