Rozrywka i wypoczynek » Święta

Jarmark Wielkanocny w VIVO! Stalowa Wola

Jarmark Wielkanocny w VIVO! Stalowa Wola
Zobacz więcej zdjęć »
Do 19 kwietnia w VIVO! Stalowa Wola panować będzie wyjątkowy, świąteczny nastrój. Tradycyjne ciasta, pachnące wędliny, chleby na zakwasie, kozie sery, włoskie specjały, a także tradycyjne rękodzieła – te i inne produkty można znaleźć do najbliższego piątku na specjalnym Jarmarku Wielkanocnym.

Jarmark Wielkanocny to idealna okazja, aby poczuć przedsmak świątecznej atmosfery. Na stoiskach w VIVO! Stalowa Wola pojawiły się produkty najwyższej jakości, oferowane przez renomowanych producentów. Świeże pieczywo, pachnące wędliny, tradycyjny piróg biłgorajski, aromatyczne przyprawy oraz miody – to tylko niektóre z przysmaków, jakie czekają na klientów odwiedzających jarmark. Tematem przewodnim są zbliżające się Święta, stąd też nie zabrakło typowo wielkanocnych produktów – palm, pisanek i bab wielkanocnych. Jeśli mamy w planach zakup świątecznych upominków i żywności, warto w dniach 12-19 kwietnia odwiedzić VIVO! i nabyć wyjątkowe produkty.   

- Jarmark Wielkanocny w VIVO! Stalowa Wola jest idealnym miejscem dla tych wszystkich, którzy choć na chwilę chcą się oderwać od przedświątecznych domowych obowiązków i sprawić sobie oraz swoim najbliższym oryginalny prezent. Nabyte u nas przedmioty świetnie sprawdzą się jako niekonwencjonalne dekoracje w mieszkaniu i z pewnością przez długi czas będą „cieszyły oko” domowników i gości. Kiermasz jest także doskonałą okazją dla kulinarnych smakoszy do odkrycia nowych, nietypowych smaków, a także spróbowania tradycyjnych potraw mówi Wojciech Krzyżak, Center Manager VIVO! Stalowa Wola.

Serdecznie zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »