Firma » Bankowość

Jazda Na Zakupy z Bankiem Pekao SA

Jazda Na Zakupy z Bankiem Pekao SA
Zobacz więcej zdjęć »
Ruszył konkurs „Maestro Jazda na Zakupy" dla obecnych i nowych posiadaczy kart Maestro wydanych przez Bank Pekao SA. Wystarczy aktywnie korzystać ze swojej karty Maestro, aby otrzymać cenne nagrody: jeden z 10 nowoczesnych skuterów Yamaha Neo's lub bony towarowe Sodexho.

Konkurs trwa od 9 marca do 17 maja 2009 r. i jest podzielony na 10 tygodniowych etapów.

Żeby wziąć w nim udział, wystarczy dokonać za pomocą karty Maestro Banku Pekao SA transakcji bezgotówkowej. Liczą się transakcje o wartości powyżej 20 zł wykonane w punktach handlowo-usługowych -na przykład, można zapłacić kartą za zakupy. Zasady konkursu są bardzo proste. Wszystko, co trzeba zrobić, aby wygrać skuter Yamaha, to wykonać kartą Maestro najwięcej transakcji spośród wszystkich uczestników danego etapu. A 100 uczestników, które najszybciej w danym etapie zrealizują trzy transakcje swoją kartą Maestro, otrzymają nagrody dodatkowe - bony Sodexho o wartości 50 zł. Co ważne, klienci nie muszą dodatkowo rejestrować swoich transakcji. Bank sam wyłoni zwycięzców każdego etapu i skontaktuje się z nimi.

Osoby które nie posiadają karty debetowej Maestro, tez mogą wziąć udział w konkursie, otwierając w Banku Pekao SA pakiet Eurokonto, do którego wydawana jest karta Maestro.

Uczestnikiem konkursu może być każda pełnoletnia osoba fizyczna będąca posiadaczem lub użytkownikiem karty płatniczej ze znakiem Maestro i logo Banku Pekao SA, z wyjątkiem kart Maestro OK, Maestro Junior, Maestro Xelion, Maestro Business, Maestro wydanych do Eurokonta Business i Maestro Corporate Pekao.

Bank Pekao SA działa od 79 lat i jest największym bankiem Europy Środkowej pod względem kapitalizacji rynkowej. Jest największy w Polsce pod względem wysokości aktywów, kredytów, depozytów i produktów inwestycyjnych. Dysponuje drugą co do wielkości siecią oddziałów (1059 placówek w całym kraju) oraz siecią ponad 3000 bezpłatnych bankomatów w Polsce i 17000 w całej Europie. Bank Pekao SA ma ponad 5 milionów klientów, a w swoim dorobku wiele nagród, m.in. dwukrotnie zdobył tytuł Best Bank in Poland w roku 2005 i 2007 przyznawany przez magazyn „Euromoney", nagrody Best Foreign Exchange Provider 2008 oraz Best Trade Finance Provider Poland 2008 i 2009 magazynu Global Finance, Ruban D'Honneur w kategorii The CMS Business of the Year w ramach European Business Awards 2008, Best Emerging Market Bank in Poland 2006 magazynu „Global Finance" oraz Bank of the Year 2004 in Poland magazynu „The Banker". Bank Pekao SA należy do Grupy UniCredit, która jest obecna w 22 krajach, zatrudnia 180 tys. osób i obsługuje ponad 40 mln klientów w ponad 10 300 placówkach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »