Firma » Biznes

Jean-Pascal Tricoire, CEO Schneider Electric wyróżniony w rankingu Top CEOs

Glassdoor docenił najlepszych dyrektorów generalnych

Jean-Pascal Tricoire, CEO Schneider Electric znalazł się na 54. miejscu w rankingu Top CEOs publikowanym przez portal Glassdoor. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen i informacji otrzymanych od pracowników. CEO Schneider Electric wyprzedził Marka Zuckerberga, CEO Facebooka i Tima Cooka, CEO Apple.

Wspaniali ludzie sprawiają, że Schneider Electric jest wspaniałą firmą. Cieszę się, że nasi pracownicy dostrzegają, że wspólnie dążymy do realizacji idei zrównoważonego rozwoju. Jednocześnie zobowiązujemy się do zapewnienia wszystkim w Schneider Electric równych szans zarówno w procesie wdrażania innowacji, jak i w osiągnięciu równowagi między życiem prywatnym i pracą.- mówi Tina Mylon, SVP w obszarze Talent & Diversity

Pracownicy mają głos

Wyniki rankingu Top CEOs oparte są na anonimowych odpowiedziach pracowników zebranych w ciągu roku. Jean-Pascal Tricoire znalazł się wśród 100 najlepszych CEO dzięki 94% pozytywnych ocen pracowników. Pozytywna ocena wynika przede wszystkim z działań podejmowanych przez Schneider Electric w zakresie kultury i wartości firmy. Jean-Pascal Tricoire angażuje się w promowanie idei zrównoważonego rozwoju – od 2014 roku jest prezesem Global Compact France i dyrektorem światowego zarządu UN Global Compact. Dodatkowo CEO Schneider Electric jest członkiem UN #HeForShe Corporate IMPACT, przedsięwzięcia, które dzięki współpracy szefów państw, uniwersytetów i firm ma na celu wspieranie równości płci.

Ranking Glassdoor

Glassdoor, jeden z największych rekrutacyjnych portali internetowych, co roku publikuje listę najlepszych dyrektorów generalnych. Tegoroczne zestawienie zostało oparte na wynikach badań przeprowadzonych od maja 2018 do maja 2019 roku. Wyniki rankingu oparte są na ocenach, dokonywanych przez pracowników w różnych obszarach. To m.in. ocena ogólnej satysfakcji z pracy, ale także właśnie kadry zarządzającej wyższego szczebla.

W tym roku Glassdoor zbadał aż 900 000 firm. Ostateczna lista wyróżnionych CEO opracowywana jest przy użyciu autorskiego algorytmu Glassdoor, który uwzględnia liczbę, jakość i spójność ocen.

O Schneider Electric

Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle. Firma obsługuje klientów w ponad 100 krajach, będąc wiodącym dostawcą w obszarze rozdziału energii średniego i niskiego napięcia, zasilania gwarantowanego oraz automatyki. Dostarcza produkty oraz zintegrowane i efektywne rozwiązania, obejmujące systemy zasilania, sterowania oraz oprogramowanie.

Schneider Electric współpracuje z szeroką społecznością Partnerów, Integratorów oraz Deweloperów w oparciu o swoją otwartą platformę technologiczną, dostarczając sterowanie w czasie rzeczywistym i efektywność operacyjną. Wierzymy, że Schneider Electric to wspaniała firma dzięki wspaniałym ludziom i partnerom, którzy ją tworzą. Nasze zaangażowanie w innowacyjność, różnorodność oraz zrównoważony rozwój zapewnia niezawodny dostęp do energii każdemu, w każdym miejscu i w każdym momencie naszego życia. Nazywamy to Life Is On.

www.se.com/plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AZ_2018

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »