Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Jeden leżak- wiele możliwości

Jeden leżak- wiele możliwości
Zobacz więcej zdjęć »
Leżaczki Beaba Bouncer Up&Down ze sklepu www.babymama.pl posiadające funkcje regulowania oparcia plecków i wysokości fotelika to absolutny hit na rynku, który zdobył już uznanie wielu młodych, nowoczesnych rodziców

Jeden leżaczek- wiele możliwości
Warto inwestować w leżaczek dla niemowlęcia? Zdecydowanie warto. Zwłaszcza w taki, który daje małemu odkrywcy świata komfort                             i bezpieczeństwo aktywnego uczestnictwa w życiu rodziny.
Luksusowo
Możliwość „wyjścia” z łóżeczka to dla malucha prawdziwy luksus. Nic więc dziwnego, że bobasy chętnie spędzają czas w leżaczkach, zwłaszcza takich, które pozwalają im oglądać świat z różnych perspektyw i różnych poziomów  oraz zapewniają ogrom rozrywki. Bycie blisko mamy i taty, stałe obserwowanie świata i aktywne uczestnictwo w życiu rodziny to dla malucha ogromna radość, a dla rodzica - pewność inwestycji w rozwój intelektualny, emocjonalny, motoryczny i społeczny pociechy. Zwłaszcza wtedy, gdy leżaczek, z którego korzysta dziecko, jest regulowane, posiada aż 3 możliwe pozycje oparcia plecków, aż 4 wysokości fotelika i tym samym zapewnia prawdziwą bliskość dziecka z rodzicami.
Nowoczesne rozwiązania
Leżaczki Beaba Bouncer Up&Down ze sklepu www.babymama.pl posiadające funkcje regulowania oparcia plecków i wysokości fotelika to absolutny hit na rynku, który zdobył już uznanie wielu młodych, nowoczesnych rodziców. To wyjątkowe połączenie tradycyjnych leżaczków- bujaczków (istnieje możliwość skrócenia nóżek i używania leżaczka jako niskiej, tradycyjnej bujawki) z nowoczesnością. Maluchy korzystające z Beaba Bouncer Up&Down co rusz poznają świat z nowej perspektywy, odkrywają kolejne elementy otaczającej ich rzeczywistości, spostrzegają coraz to nowe bodźce, są bezustannie w kontakcie z mamą i tatą. Efekt? Szybki do zauważenia. Dzieci korzystające z leżaczków są bardziej ciekawe świata, szybciej się rozwijają i potrafią zbudować prawdziwą, bliską relację z mamą i tatą. A to najlepsza inwestycja w przyszłość.
Funkcjonalność, wygoda, nowatorstwo
Czym Beaba Bouncer Up&Down różni się od innych leżaczków? Właściwie wszystkim. To właśnie ten leżaczek dzięki specjalnie wyprofilowanemu materacykowi zapewnia maluszkowi wygodę i bezpieczeństwo, a dzięki regulowanej wysokości daje dziecku prawdziwą możliwość uczestnictwa w życiu rodziny i oglądania świata z perspektywy mamy i taty. Wiszące zabawki pobudzają zmysły szkraba do pracy, bawią, uczą, są powodem do uśmiechu.
Leżaczek Beaba Bouncer Up&Down cena: 659 pln www.babymama.pl *

Kontakt:
Pawłowska Media  
ul. Belgradzka 14 m. 74   
02-793 Warszawa
tel. 0 602 178 731
www.pawlowskamedia.pl
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

pawlowskamedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »