Technologie » Internet

Jedna faktura za odnowienie domen w 2BE.PL

Jedna faktura za odnowienie domen w 2BE.PL
Zobacz więcej zdjęć »
Rejestrator wprowadza nowy model rozliczenia za przedłużanie domen internetowych. Usługa pozwala właścicielom wielu adresów na wybór wspólnej daty odnowienia i opłacanie jednej faktury zbiorczej.

Utrzymywanie domeny internetowej nie jest kłopotliwe i zwykle ogranicza się do opłacenia raz w roku faktury za odnowienie adresu. Problem pojawia się w sytuacji, gdy abonent posiada dużą liczbę domen, zarejestrowanych w różnych miesiącach. Opłacanie każdej z nich osobno może być czasochłonne, dlatego wprowadzono możliwość zrównania okresów abonamentowych domen.

Usługa pozwala abonentowi na wybór jednego dnia w roku, w którym będą wygasać wszystkie posiadane domeny. W praktyce, zrównanie okresów abonamentowych oznacza ograniczenie liczby faktur, jakie przychodzą na adres firmy. Zamiast kilku lub kilkunastu dokumentów, jest wystawiana jedna faktura zbiorcza, obejmująca odnowienie wszystkich domen.

Rejestrator domen internetowych 2BE.PL przygotował aplikację, ułatwiającą wybór daty odnowienia domen. Kalkulator Jednej Faktury umożliwia użytkownikowi wybór własnego terminu lub obliczenie daty, kiedy przesunięcie będzie najtańsze. Aplikacja jest dostępna na stronie rejestratora w zakładce Domeny i mogą z niej korzystać zarówno klienci 2BE.PL jak i osoby utrzymujące domeny u innych rejestratorów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mkurek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 3 dni:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »