Rozrywka i wypoczynek » Święta

Jedyna taka walentynkowa kolacja w Serenadzie!

Towarzystwo ukochanej osoby, pyszne jedzenie, romantycznie przygrywający zespół w tle i ta niezapomniana miłosna atmosfera. Brzmi jak recepta na udany wieczór walentynkowy? 14 lutego Plac Spotkań zamieni się w romantyczną przestrzeń dedykowaną wszystkim zakochanym.

Już 8 lutego, klienci Serenady robiąc zakupy za co najmniej 500 zł, będą mogli otrzymać zaproszenie dla dwóch osób na specjalną, walentynkową kolację o wartości 250 zł. Wydarzenie odbędzie się 14 lutego o godzinie 19.00 w Serenadzie.

Walentynki to wyjątkowy dzień, który przypomina nam, jak istotna dla naszego życia jest miłość. Najlepszym sposobem na jej okazanie jest wspólne spędzanie czasu. Warto zadbać o to, aby towarzyszyła temu specjalna atmosfera – wtedy na pewno będzie to wyjątkowa chwila. Tak właśnie będzie 14 lutego w Serenadzie, gdzie odbędzie się elegancka kolacja dla zakochanych. Profesjonalna obsługa, specjalne niespodzianki oraz występ zespołu muzycznego, zapewnią niepowtarzalny nastrój i unikatowe wspomnienia.

Aby otrzymać zaproszenie na wspomnianą kolację wystarczy zrobić zakupy za min. 500 zł oraz okazać paragony w punkcie odbioru. Promocja trwa od 8 lutego do wyczerpania zaproszeń, dlatego warto się pospieszyć i już teraz zaplanować walentynkowy wieczór!

Paragony można ze sobą łączyć (ich ilość nie może przekraczać dwóch). Szczegóły oraz regulamin promocji dostępne są na www.centrumserenada.pl, a także w punkcie informacyjnym w Centrum Serenada.

 

 

Centrum Serenada przyciąga nieprzeciętną ofertą handlową oraz intrygującym designem. Tylko tu znajdują się jedyne w Krakowie salony światowych marek Van Graaf czy Forever 21. Serenada to również miejsce wyjątkowych spotkań, różnorodnych kawiarni oraz największych polskich i międzynarodowych sieci modowych.

Centrum Serenada

Al. Gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 KrakówRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ATrawina

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »