Gospodarka » Żywność

Jedzenie najlepiej smakuje z napojem

Najbardziej spragnieni są mieszkańcy Ciechanowa – aż 16,47 proc. zamówień ma w swoim składzie napój. Dla porównania w Warszawie takie zamówienia stanowią 12,07 proc. ogółu.

Chociaż to panie stanowią większość zamawiających jedzenie, to panowie chętniej do dań wybierają napoje. Mężczyźni odpowiadają za 70,1 proc. wszystkich zamówień z napojami realizowanych przez PizzaPortal.pl.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Do zamówień online najczęściej dobierane są napoje gazowane (84 proc.), następnie soki (13 proc.), a na końcu woda (3 proc.). [1]

Spośród przysmaków zamawianych on-line przez Polaków zdecydowany prym wiedzie pizza - to aż 54,8 proc. dań najchętniej wybieranych z napojem. Prawie jedna czwarta zamawiających decyduje się na napój do dań kuchni amerykańskiej, czyli między innymi burgerów i kurczaków. Niecałe 11 proc. zamawiających kupuje napój do dań typowo arabskich, takich jak kebab, tortilla czy pita. Najrzadziej z napojami zamawiane są... pierogi. Tu napoje stanowią zaledwie 0,1 proc.

PizzaPortal.pl wraz z Coca-Cola przygotowali promocję odpowiadającą na trend zamówień jedzenia z napojem. W każdy czwartek wybrane dania wraz z napojem z portfolio Coca-Cola można zamówić z 20-procentowym rabatem.

W akcji bierze udział blisko 500 restauracji z całej Polski. Promocja obowiązuje do końca września. Akcja jest kontynuacją bliskiej współpracy PizzaPortal.pl z Coca-Cola, która trwa od zeszłego roku. Więcej informacji na stronie: https://pizzaportal.pl/coca-cola/.


[1] Klikasz i jesz. Raport o rynku dostaw jedzenia w Polsce 2018 r. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

paulina.stepien@38pr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »