Kultura, sztuka » Muzyka

Jeremi Sikorski otwiera się na świat

Jeremi Sikorski otwiera się na świat
Zobacz więcej zdjęć »
Jeremi Sikorski ma dopiero 15 lat, a już wydał swój pierwszy autorski album „Otwórz się na świat”. Z Jeremim spotkać się będzie można w Empiku w Bonarce w niedzielę, 21 czerwca, o godz. 16:00.

Młody artysta sam o sobie mówi, że jest zwyczajnym chłopakiem, którego pasją jest muzyka - „Śpiewam, tańczę i cieszę się życiem." „Często, idąc ulicą ze słuchawkami na uszach, mieszam style, gatunki i wykonawców piosenek, zauważając, jak każda z nich inaczej na mnie działa. Dlatego chciałem, żeby moja płyta była jak najbardziej kolorowa. Aby każdy znalazł tu klimat, jakiego w danej chwili potrzebuje" - powiedział młody artysta.

Jeremi Sikorski debiutancki krążek nagrał w wytwórni My Music, która wydaje płyty m.in. popularnego wśród nastolatków Dawida Kwiatkowskiego.

BONARKA CITY CENTER Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »