Rozrywka i wypoczynek » Sport

Jerzy Dudek w Centrum Janki

9 czerwca w Centrum Janki odbędzie się finał turnieju piłki nożnej dla dzieci w wieku 8 – 12 lat. Zwycięzcy otrzymają między innymi bilety na UEFA EURO 2012. Nagrody wręczy im sam Jerzy Dudek ambasador marki Move.
Już w sobotę 9 czerwca w godz. 10.00 - 18.00 na parkingu Centrum Janki odbędzie się finał trwającego od połowy kwietnia ogólnopolskiego turnieju Real Junior Cup. Do gry przystąpią 24 zespoły chłopców oraz dziewcząt urodzonych w latach 2000 - 2004, które zwycięsko przeszły przez dotychczasowe eliminacje i półfinały. Każda drużyna składa się maksymalnie z 6. zawodników: 3. graczy w polu, 1. bramkarza i 2. zawodników rezerwowych. Główna nagroda turnieju to puchar Real Junior Cup 2012, bilety na mecz UEFA EURO 2012, sprzęt elektroniczny, a także pamiątkowe medale i dyplomy. Zwycięzcy turnieju odbiorą nagrodę z rąk jednego z najsławniejszych polskich bramkarzy - Jerzego Dudka.

Finałowi towarzyszyć będzie szereg atrakcji dla widzów i kibiców dopingujących młodych piłkarzy. Wśród nich znajdą się gry video w namiocie FIFA, pokaz samochodów i motocykli wyścigowych oraz dmuchana zjeżdżalnia. Nie zabraknie również grilla oraz atrakcji dla młodszych dzieci.

Planowane godziny rozgrywek turniejowych:
10:00 - zbiórka, weryfikacja i rejestracja drużyn
10:30 - start meczy
15:30 - koniec rozgrywek
18.00 - zakończenie

Właścicielami Centrum Janki są:
• Spółka celowa CH Janki Sp. z o.o. należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
• Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o.
• Cinema City Sp. z o.o.
• Taima Investments Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »