Rozrywka » Rozrywka
Jerzy Stuhr o życiu i smokach. W Empiku w Bonarce
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Smoki mogą być złe, ale też dobre. Złe trzeba pokonać, z dobrymi można się zaprzyjaźnić. Ale, jak sam mówi autor: „Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba, zwłaszcza jeśli ma się na imię Jerzy".
Smoczej metafory Jerzy Stuhr używa do refleksji o swoim życiu. Ze smokami miał do czynienia nierzadko, a z tym najgroźniejszym - chorobą - postanowił walczyć bez pardonu. Autorskie spotkanie z Jerzym Stuhrem z okazji premiery książki „Moje smoki na dobre i złe" (wyd. Czerwone i Czarne) to nie lada gratka dla sympatyków aktora i jego twórczości.
Nadesłał:
bezstronny22
|

Porozumienie między USA a Iranem: rynki wyceniają pokój, ale gospodarki wciąż płacą za wojnę
Halo, tu Twój pies! Zadzwoń do swojego pupila na spacerze z nowym lokalizatorem MOVA SureTrack Pro
Nowy rozdział w Twojej łazience. MOVA Aero C na czele oficjalnego debiutu rynkowego wraz z modelami
Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, czyli dlaczego warto zamieszkać na Białołęce?
Komentarze (0)