Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Jesień pełna gorących okazji, czyli Silesia City Center z akcją „Szaleństwo Zakupów”

Aż trzy dni superrabatów i niecodziennych ofert! Na każdego,kto w dniach 5-7 października odwiedzi największe centrum handlowe na Śląsku czeka „Szaleństwo Zakupów” - i to dosłownie, bo ogólnopolska akcja gwarantuje nawet pięćdziesięcioprocentowe zniżki na produkty z segmentu:moda, uroda i lifestyle.

Dodatkowo 7 października wydarzeniu w Silesia City Center będą towarzyszyć warsztaty beauty, instagramowe oraz konkurs na metamorfozę i prezenty-niespodzianki. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

O tym, że jesień to czas zmian wiadomo nie od dziś. Powiew nowości nie może ominąć  garderoby, strefy beauty czy wnętrz, dlatego w najbliższy weekend warto dać się porwać szaleństwu zakupów. Akcja pod tym samym tytułem, organizowana we współpracy z Elle, InStyle i Glamour, to wyjątkowy weekend okazji. Aby z nich skorzystać, przy kasie w wybranym sklepie wystarczy okazać magazyn z kuponem. 

Ale to nie koniec niespodzianek. 7 pażdziernika na Placu Śląskim pojawi się Strefa Szaleństwa Zakupów, w której zostaną zorganizowane warsztaty instagramowe z redakcją ELLE. Na odwiedzających będą również czekać makijażyści i fryzjerzy, którzy poprowadzą warsztaty Beauty oraz szybkie metamorfozy. Na osoby, które wykażą się najciekawszym pomysłem na swoją przemianę czekają atrakcyjne nagrody. Ponadto każdy, kto w czasie trwania akcji zrobi zakupy za min. 100 zł (w przynajmniej trzech salonach biorących udział w akcji, w tym w co najmniej dwóch sklepach partnerów), zjawi się w niedzielę w godz. 12.00-17.00 w Strefie Szaleństwa Zakupów i okaże magazyn ELLE, Glamour lub InStyle wraz z paragonem potwierdzającym jego zakup  i paragonami za zakupy, odbierze prezent niespodziankę.

Akcja „Szaleństwo Zakupów” odbędzie się w dniach 5-7 października w Silesia City Center. Kupony rabatowe znajdą się w październikowych wydaniach magazynów: ELLE, Glamour i InStyle. Strefa Szaleństwa Zakupów powstanie na Placu Śląskim 7 października w godzinach 12:00-17:00. Opisy i harmonogram warsztatów, a także możliwość zapisów na nie wraz z regulaminami są dostępne na stronie www.szalenstwozakupow.pl. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »