Dom » Budownictwo

Jesienna promocja marki Sanytol

Jesienna promocja marki Sanytol
Zobacz więcej zdjęć »
Wystartowała nowa kampania wideo promująca uniwersalny środek czyszczący i dezynfekujący marki Sanytol. Media w kampanii zaplanował i zakupił dom mediowy Havas Media.

AC Marca, producent produktów dezynfekujących marki Sanytol, przeznaczonych do użycia w domu, rozpoczyna kolejną kampanię reklamową. Zaplanowane działania promocyjne dotyczą dwóch produktów, Uniwersalnego Środka Czyszczącego i Dezynfekującego w płynie oraz w sprayu. Kampania potrwa 3 tygodnie, rozpoczęła się 21 października, a zakończy 10 listopada 2019 r. W jej ramach emitowane będą spoty w telewizji w grupach kanałów: Polsat, TVP oraz tematycznych kanałów Polsat, TVP i Premium TV.

Produkty dezynfekujące marki Sanytol to gama środków przeznaczonych do czyszczenia, prania, odświeżania oraz ochrony osobistej. W odróżnieniu od innych produktów zabijają nie tylko bakterie, ale również wirusy i grzyby. To, co dodatkowo wyróżnia produkty na tle konkurencji, to formuły pozbawione chloru – oznacza to, że produkty są bezpieczne dla rąk i czyszczonych powierzchni oraz charakteryzują się bardzo przyjemnym zapachem.

Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Havas Media. Kreację przygotował klient.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PR Communication

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »