Kultura, sztuka » Kultura

Jesienna terapia kolorem, czyli 45. Aukcja Nowej Sztuki

Jesienna terapia kolorem, czyli 45. Aukcja Nowej Sztuki
Zobacz więcej zdjęć »
W październikowej ofercie z pewnością nie zabraknie prac, które swoimi kolorami rozgrzeją Was do czerwoności.

Minął sierpień, minął wrzesień, znów październik i ta jesień… - śpiewał Kabaret Starszych Panów. Jak przezwyciężyć jesienną chandrę? Dom Aukcyjny Art in House radzi, by zrobić to ze sztuką – otoczeni obrazami i rzeźbami, odzyskamy energię i dobre samopoczucie. Gdzie szukać prac artystów? Na 45. Aukcji Nowej Sztuki, która będzie miała miejsce już 16 października o 19:30 w Art in House w Alejach Jerozolimskich 107 w Warszawie.

W październikowej ofercie z pewnością nie zabraknie prac, które swoimi kolorami rozgrzeją Was do czerwoności: wśród nich streetartowe misie Wojtka Brewki, hiperrealistyczny całun Agnieszki Sitko, „wietrzni” kochankowie autorstwa Adama Kołakowskiego, piękna zegarmistrzyni Joanny Szumskiej, nieodwzajemniona miłość Piotra Kamieniarza, radość kąpieli uchwycona przez Davida Pataraię i pełna pasji wiolonczelistka Krystyny Róż-Pasek.

Wśród delikatnych, nieco nostalgicznych obrazów znajdziecie z kolei nieśmiałego anioła Sylwii Perczak, mistrzowską w detalach martwą naturę Zbigniewa Kopani, kolację w towarzystwie anielskich kelnerów Mikołaja Maleszy, ludzko-zwierzęcą przyjaźń autorstwa Ilony Herc, geometryczne fascynacje Adama Wątora czy dziecięcy świat Moniki Krzakiewicz. Tym, którzy uwielbiają kobiecość uchwyconą na płótnie proponujemy podwodną rusałkę (Marzena Machaj), boginię o trzech twarzach (Maria Szypluk), akademicką piękność z Pegazem (Jan Dubrowin), dwie miłośniczki gier logicznych (Andrejus Kovelinas) oraz tajemniczą koneserkę wina i tytoniu (Henryk Trojan).

Jeżeli preferujecie prace, które przechodzą do trójwymiaru, zwróćcie uwagę na nasze rzeźbiarskie propozycje, które umieściliśmy na końcu katalogu: jest to ceramiczny król Arka Szweda; ptasi opiekun aukcji, czyli „Piastun” Marcina Myśliwca oraz „Spalona słońcem” piękność Jacka Opały.

Zapewniamy Was, że wszystkie prace z katalogu warto zobaczyć na żywo – od 12 października do dnia aukcji będzie to można zrobić na wystawie przedaukcyjnej w Art in House, w godzinach 9:00-18:00.

Licytacja możliwa jest osobiście, telefonicznie, poprzez zlecenie lub online - zapraszamy!

 

45. Aukcja Nowej Sztuki

16 października 2020, 19:30

Dom Aukcyjny Art in House

Al. Jerozolimskie 107, WarszawaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ArtinHouse

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 7 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »