Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Jesienno-zimowe propozycje Coliana

Jesienno-zimowe propozycje Coliana
Zobacz więcej zdjęć »
Marki Goplana i Grześki po raz kolejny zaskakują ciekawymi nowościami. Na sezon jesienno-zimowy wprowadziły do oferty limitowane czekolady z nadzieniami pralin Solidarności i wafelki impulsowe w posypce.

Goplana i Grześki przygotowały limitowane słodkie niespodzianki dla konsumentów. Standardową ofertę Goplany uzupełniają nowe czekolady z nadzieniami popularnych pralin Solidarności: Śliwka Nałęczowska i Pistachio o wadze 90 g. Pierwsza z nich to czekolada deserowa z kremem śliwkowym, druga to czekolada mleczna z kremem o smaku pistacjowym. Kuszące duety doskonałego nadzienia i aksamitnej czekolady tworzą wyjątkowo harmonijne kompozycje. Nowości idealnie sprawdzą się podczas długich, pochmurnych jesienno-zimowych wieczorów.

Limitowaną propozycję marki Grześki stanowi wafelek impulsowy z kremem o smaku czekoladowym, posypany orzeszkami arachidowymi w czekoladzie. Grześki z orzeszkami arachidowymi to przekąska, która osłodzi pochmurne i zimne jesienno-zimowe dni.  Wafel w posypce zaspokoi mały apetyt, doda energii i zapewni chwilę beztroskiej przyjemności.

Marka Goplana:

Czekolada Śliwka Nałęczowska 90 g / 3,48 zł

Czekolada Pistachio 90 g / 3,48 zł

Marka Grześki:

Grześki z orzeszkami arachidowymi 35 g / 1,09 zł

 

Więcej informacji udziela:

Katarzyna Berlińska

Kolterman Media Communications

kom.  509 922 081

e-mail: k.berlinska@kmc-pr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Berlińska Katarzyna

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »