Gospodarka » Żywność

Jesienny Festiwal Smaków Grupy Bakalland. Tyle nagród, że można dostać wypieków!

Jesienny Festiwal Smaków Grupy Bakalland. Tyle nagród, że można dostać wypieków!
Zobacz więcej zdjęć »
Krótsze dni i aura za oknem sprawiają, że chętniej sięgamy po produkty, które nie tylko zapewnią nam słodką chwilę przyjemności tylko dla siebie, ale też sprawią, że miło spędzimy czas w gronie rodziny i przyjaciół. Z tego powodu Grupa Bakalland, zarządzająca markami Delecta i Bakalland (...)

Krótsze dni i aura za oknem sprawiają, że chętniej sięgamy po produkty, które nie tylko zapewnią nam słodką chwilę przyjemności tylko dla siebie, ale też sprawią, że miło spędzimy czas w gronie rodziny i przyjaciół. Z tego powodu Grupa Bakalland, zarządzająca markami Delecta i Bakalland, postanowiła zorganizować Jesienny Festiwal Smaków w którym do wygrania jest ponad 5 000 nagród!

Jesienny Festiwal Smaków organizowany przez Grupę Bakalland to kolejna akcja bazująca na obu kluczowych markach: Delecta i Bakalland. Do wygrania w loterii jest 5 000 designerskich pojemników kuchennych, idealnych do przechowywania ciastek bądź bakalii oraz trzy karty przedpłacone o wartości 25 000 zł każda od Black Red White.

Aby wziąć udział w loterii wystarczy zrobić jednorazowy zakup w sklepie prowadzącym sprzedaż detaliczną Produktów Promocyjnych (czyli wszystkie produkty marki Bakalland oraz Delecta), za kwotę min. 15 zł (zakup nie może być dokonany w miejscach czy urządzeniach, w których nie jest możliwe uzyskanie dowodu zakupu w postaci paragonu fiskalnego) i zarejestrować paragon na stronie internetowej www.jesiennyfestiwalsmakow.pl.

„Nagrody w konkursie ściśle wpisują się w charakter naszych marek. Kuchnia to serce domu, które najbardziej styka się z naturą - naturą, która nas karmi. Tam przechowujemy to co dla nas stworzyła. Tam ją przetwarzamy: gotujemy, smażymy, miksujemy, pieczemy. Tam budujemy więzi: zarówno z bliskimi, jak i sami z sobą, znajdując chwilę tylko dla siebie i swoich myśli. Uznaliśmy, że voucher na kuchnię pozwoli na zaprojektowanie tak ważnego pomieszczenia w każdym domu, zgodnie z naturą, stylem i potrzebami naszych konsumentów, którzy reprezentują różne tryby życia. Dodatkowo, designerskie pojemniki ozdobią każde pomieszczenie, jednocześnie nie tracąc na swej funkcjonalności” – komentuje Aleksandra Kacprzak, Trade Marketing Director, Grupa Bakalland.

Jest to kolejny konkurs łączący dwie kluczowe marki Grupy Bakalland. Akcja trwa do 30 listopada 2018 roku.

 

Strona internetowa Grupy Kapitałowej Bakalland: www.bakalland.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

38PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »