Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Jeśli świętować to w DoubleTree by Hilton Łódź

Jeśli świętować to w DoubleTree by Hilton Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Dzień Dziecka to świetna okazja, żeby zabrać swoje pociech do łódzkiego DoubleTree by Hilton i podarować im niezapomniane chwile. Z okazji dziecięcego święta hotel przygotował specjalne atrakcje.

W jaki sposób obchodzić Dzień Dziecka, by wspomnienia o tym wyjątkowym święcie, przetrwały na zawsze? DoubleTree by Hilton Łódź zaprasza na pierwszy filmowy brunch. Oprócz muzyki na żywo oraz rozbudowanego menu bufetowego na najmłodszych i ich opiekunów czekać będą familijne seanse filmowe w kinie 3D Wytwórnia, pokaz walk Rycerskiej Kadry Polski oraz warsztaty jogi lub aqua areobicu z profesjonalnym nauczycielem. Nie zabraknie też kolorowych i owocowych napojów i deserów, które pomogą uczcić to ważne święto. Koszt udziału w brunchu to 120 złotych/os. Rodzice dzieci w wieku od 5 od 12 lat za ich udział zapłacą 50% ceny, a maluchy w wieku do 5 lat będą świętować bezpłatnie.

Rezerwacji dokonać można telefonicznie pod numerem 42 208 80 00 lub e-mailowo
pod adresem concierge@filmhotel.pl. Więcej szczegółów na stronie internetowej www.doubletreelodz.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DoubleTree by Hilton Łódź
http://doubletreelodz.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »