Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Jessica Mercedes, nowy look i konkurs z nagrodami

Jessica Mercedes, nowy look i konkurs z nagrodami
Zobacz więcej zdjęć »
Modowa wiosna startuje w Bonarce 11 marca z nietypowym pokazem mody i konkursem dla spostrzegawczych fashionistów. Finał akcji - 19 marca - uświetni wizyta Jessiki Mercedes, znanej blogerki modowej.

Tegoroczny pokaz mody w Bonarce trwać będzie ponad tydzień i odbędzie się w nietypowy sposób. Zmieniającą się ekspozycję najmodniejszych wiosennych stylizacji przygotowanych przez najemców centrum będzie można podziwiać codziennie od 11 do 19 marca na manekinach ustawionych w okolicach sceny. Propozycjom stylistów będzie się można dokładnie przyjrzeć, zainspirować się, a najlepsze pomysły natychmiast wcielić w życie podczas zakupów w Bonarce.

Elementem dodatkowym pokazu jest konkurs z udziałem manekinów umieszczonych na specjalnej scenie. Co dwa dni stylista zmieniać będzie ich look. Na wszystkie stylizacje składają się najmodniejsze ubrania i dodatki (np. zegarki, apaszki, torebki) pochodzące z aktualnych wiosennych kolekcji salonów w Bonarce. Zadaniem klientów jest odgadnąć marki i wartość poszczególnych kompletów.

Te osoby, które najlepiej wywiążą się z tego modowego zadania, zgarną kartę podarunkową Bonarki o wartości 1000 zł, które mogą wydać na zakupy ze stylistą.  W sumie nagrodzimy 4 osoby, bo co dwa dni - wraz ze zmianą stylizacji na manekinie - zabawa zaczyna się od nowa.

Do konkursu można zgłaszać się osobiście, wypełniając formularz dostępny w Palmiarni w Bonarce, lub za pośrednictwem Facebookowego profilu centrum.

Dla wszystkich modowych geeków niezwykle atrakcyjnie zapowiada się finał akcji. 19 marca Bonarkę odwiedzi bowiem Jessica Mercedes - jedna z najpopularniejszych modowych i lajfstajlowych blogerek.

 

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz Kino Cinema City, jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny. Obiekt został wybudowany przez TriGranit Corporation, który obecnie jest jego zarządcą. Właściciel Centrum Handlowego Bonarka, firma Rockcastle Global Real Estate Company Limited (Rockcastle), inwestuje w nieruchomości na całym świecie oraz w spółki z perspektywą wzrostu wartości kapitału. Jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych na Mauritiusie oraz w Johannesburgu (RPA), a jej wartość giełdowa przekracza 2 mld USD. Aktywa Rockcastle obejmują papiery wartościowe globalnych spółek nieruchomościowych działających na rynkach rozwiniętych, m.in. w Europie, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Singapurze, oraz portfel nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (1)

  • avatar
    ~moni 2017-03-16 12:36:36

    My to ostatnio konkurswi się zrobiliśmy i ja zamierzam w tym wziać udział a mąż teraz ma za zadanie zarejestrować się w media expert, bo 750 zł do zgarnięcia. Kilka razy już nam się udało więc zaczynamy zwiększać częstotliwośc.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »