Społeczeństwo » Polityka

Jesteś obywatelem? Dzięki Polskiej Partii Internetowej tyle wystarczy, byś został politykiem!

Jesteś obywatelem? Dzięki Polskiej Partii Internetowej tyle wystarczy, byś został politykiem!
Zobacz więcej zdjęć »
Polska Partia Internetowa to obecnie jedyna partia, która przekonuje, że głos każdego z obywateli będzie mógł w końcu zostać usłyszany. Będziemy mieli prawo do wypowiedzi i zabiegania o poparcie dla swojego zdania. Jak PPI chce tego dokonać?

Dzięki Polskiej Partii Internetowej każdy obywatel będzie mógł w sposób prosty i skuteczny uczestniczyć w życiu politycznym Polski.

Skąd ten pomysł? Według Polskiej Partii Internetowej (PPI) to my – obywatele – najlepiej wiemy, czego nam potrzeba. Mądrość i doświadczenie życiowe, które nosimy w sobie, może wskazać nam kierunek do lepszego jutra. Kto z nas przez ostatnie 4 lata nie usłyszał lub nie zadał pytania:

Czy obecnie w rządzie zasiadają osoby, którym tak naprawdę zależy na naszym dobru? Czy którykolwiek z posłów zrzekł się swojego wynagrodzenia? Kto w kraju otrzymuje najwyższą pensję, mieszka w dużych domach, a w garażu posiada luksusowe samochody?

A kto w Polsce musi martwić się o swoje „jutro”? Który mikro, mały czy średni przedsiębiorca nie boi się, że jutro nie będzie go już stać na prowadzenie swojej firmy? Kto czekając na rachunek przy kasie sklepowej nie liczy ile pozostanie mu do następnej wypłaty?

Czy więc realnym jest założenie, że grupa pierwsza, rządząca, zna realne potrzeby grupy drugiej – zwykłych obywateli? Jak mogą sprawić, żeby nam, zwykłym ludziom, żyło się lepiej?  Wszyscy wiemy, że w domach, na spotkaniach towarzyskich, padają z ust Polek i Polaków rozsądne zdania, mądre diagnozy stanu państwa, propozycje skutecznych dróg naprawy. Dlaczego więc mając tak wielką mądrość życiową w sobie oddajemy naszą przyszłość w ręce polityków różnych szczebli i urzędników partyjnych? Jedyna ich zasługa, to bezgraniczne popieranie swoich „wodzów”, pod groźbą utraty stanowiska, nie umieszczenia na listach wyborczych. Wypowiadać się rozsądnie mogą prywatnie, po cichu, a w życiu publicznym liczy się zaś tylko zdanie przywódców.

Co w takim razie z wynagrodzeniami poselskimi? Piotr Zemelka mówi jasno „Deklaruję i zobowiązuję się, że w razie wyboru na posła nie będę pobierał żadnych pensji i wynagrodzeń z tego tytułu!”

 

Co chce osiągnąć Polska Partia Internetowa?

Polska Partia Internetowa jest partią o zasięgu ogólnopolskim. Tutaj każdy członek ma prawo do wypowiedzi i dążenia do otrzymania odpowiedniej ilości poparcia. Głos każdego obywatela podczas demokratycznego i obejmującego całą partie głosowania jest tak samo ważny jak głos liderów. Wszyscy członkowie tworzą program i kierują działaniami partii.

To jedna z najbardziej demokratycznych i skutecznych możliwości uczestnictwa w życiu politycznym naszego kraju. Forum internetowe, które dostępne będzie dla każdego i w każdym momencie skłaniać będzie obywateli do opiniowania sytuacji w kraju oraz wypracowanie stosownych działań. Dopiero takie działanie zapewnia pełną wolność wypowiedzi i rzeczywistą równość członków.

W PPI członkowie będą mogli uczestniczyć w wyborach parlamentarnych i samorządowych. Jedynym kryterium wyboru reprezentantów PPI będzie ich aktywność i jakość działań na internetowym forum partii oraz wybór dokonany przez wszystkich członków. Nie będzie układania list wyborczych w oparciu o zarządy partyjne i przychylność wodzów.

„Zdrowa gospodarka, nowoczesne technologie, czyste powietrze”

To hasła wyborcze PPI. Polska Partia Internetowa gwarantuje nam wprowadzenie systemu leczenia zgodnie z europejskimi standardami i bez potrzeby publicznych zbiórek pieniędzy, otwarcia gospodarki na najnowsze technologie związane ze sztuczną inteligencją, wprowadzenia subwencji technologii niskoemisyjnych, wprowadzenia kwoty wolnej od podatku w wysokości średniej kwoty w UE, możliwość wynajmu tanich mieszkań, a także możliwość głosowania przez Internet – dla każdego obywatela.

Sprawdź całość programu Polskiej Partii Internetowej na stronie www.plpi.pl oraz www.zemelkapiotr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Polska Partia Internetowa
http://www.plpi.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »