Technologie » Komputery

Jesteś twórcą? Pokaż swoje dzieło w “I’m a Maker”

Jesteś twórcą? Pokaż swoje dzieło w “I’m a Maker”
Zobacz więcej zdjęć »
Cooler Master startuje z konkursem „I’m a Maker”, kierowanym do twórców, moderów i wszystkich, którzy uwielbiają kombinować ze sprzętem elektronicznym. Każdy, kto podzieli się swoim projektem może wygrać 500$.

Konkurs ma na celu zachęcenie wszystkich fanów marki do stworzenia własnego, wymarzonego peceta lub peryferii. Co zrobić, by wziąć udział w zawodach? Przede wszystkim – podjąć wyzwanie i przerobić, urozmaicić czy ozdobić dowolne urządzenie z wykorzystaniem produktów firmy.

Szanse ma każdy, niezależnie od tego czy za swój cel weźmie stworzenie komputera od zera, czy ciekawe zmodowanie klawiatury. Po dopięciu wszystkiego na ostatni guzik, wystarczy wysłać zdjęcie i uzupełnić kilka danych osobowych – warto pamiętać o uatrakcyjnieniu swojego formularza, na przykład poprzez przesłanie filmiku z tworzenia przeróbki.

Pomysł należy opisać - wspomnieć o tym, co zostało użyte do jego realizacji, dlaczego wygląda tak, jak wygląda (w przypadku wyjątkowo oryginalnych pomysłów) i czym on właściwie jest.

Cooler Master co miesiąc wybierze najlepszy pomysł, a wszystkimi najciekawszymi projektami podzieli się na swojej stronie internetowej i w social media. By dać szczęściu szansę (lub zmotywować się do bardzo dobrej, kreatywnej zabawy) warto wejść na stronę konkursu po więcej informacji!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »