Moda » Odzież

Jeszcze więcej mody w Bonarce. Otwarcie sklepu Greenpoint

Jeszcze więcej mody w Bonarce. Otwarcie sklepu Greenpoint
Zobacz więcej zdjęć »
Już 4 marca wielkie otwarcie sklepu Greenpoint w Bonarce. Wnętrze lokalu o powierzchni 85 m2 zachwyca nowoczesnymi rozwiązaniami designerskimi zaprojektowanymi zgodnie z najnowszym konceptem marki.

Nowy salon Greenpoint będzie znajdował się na 1 piętrze centrum. Jego wnętrze zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszym konceptem marki. Na 85 m2 powierzchni estetyka charakterystyczna dla Greenpoint łączy się z funkcjonalnymi rozwiązaniami. Przestronna ekspozycja i odpowiednie oświetlenie produktów sprawią, że zakupy będą szybkie i komfortowe.

- Bardzo się cieszymy, że marka Greenpoint wzbogaci portfolio modowe Bonarki. Jest to efekt naszych konsekwentnie prowadzonych działań, które mają na celu rozwój oferty fashion. Chcemy, żeby nasi Klienci mieli w centrum dostęp do najciekawszych i najbardziej lubianych marek na rynku. - mówi Justyna Bartosz, Retail Asset Manager NEPI Rockcastle.

Greenpoint tworzy ubrania dla kobiet poszukujących eleganckich, a jednocześnie funkcjonalnych i wygodnych fasonów, pozwalających czuć się swobodnie w każdej sytuacji: w pracy, na spotkaniu biznesowym czy przyjęciu towarzyskim. Kobiecość, komfort i elegancja to hasła, którymi kierują się projektantki marki.

- Jesteśmy tam, gdzie nasi klienci. Sklepy Greenpoint w Krakowie cieszą się ogromną popularnością. Dlatego otwarcie kolejnej lokalizacji było tylko kwestią czasu. Wierzymy, że Bonarka, która posiada bogatą ofertę sklepów, a przy tym jest doskonale skomunikowana z wszystkimi dzielnicami, spełni oczekiwania naszych Klientek - mówi Tomasz Nowicki, Koordynator Ds. Rozwoju Greenpoint.

Greenpoint jest obecny na rynku już od ponad 25 lat. Polska marka rozwija się niezwykle dynamicznie. Posiada sieć 162 lokali (najnowszy w Bonarce). Wśród salonów marki znajdują się zarówno sklepy własne Greenpoint, jak i sklepy partnerskie działające w systemie franczyzowym.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »