Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Jeszcze więcej pływania dla dzieci

Jeszcze więcej pływania dla dzieci
Zobacz więcej zdjęć »
Wraz z początkiem roku powiększa się mapa lokalizacji ulubionych kursów pływania warszawiaków. Odpowiadając na zapotrzebowanie mieszkańców stolicy, Polska Akademia Aktywnego Rozwoju – naukaplywania.pl otwiera zapisy teraz w kolejnym atrakcyjnym miejscu - w Ośrodku Sportu i Rekreacji na Żoliborzu.

Na ulicy Potockiej 1 można korzystać zoferty zajęć pływania dla dzieci, w tym dla niemowląt od 4. miesiąca życia. To świetna wiadomość, bo żoliborska pływalnia słynie z ciepłej wody, świetnej infrastruktury oraz doskonałych warunków do rozpoczęcia przygody z wodą. Dzięki bliskości obwodnic łatwo tu dojechać właściwie z każdej dzielnicy Warszawy i z miejscowości podwarszawskich. Pod OSiR znajdziemy duży, wygodny parking i garaż podziemny, co jest dodatkowym udogodnieniem dla rodziców z maluchami. Na miejscu skorzystamy z przestronnych, specjalnie przystosowanych dla rodzin szatni rodzinnych z przewijakami. Do wykupionego karnetu będzie też doliczone aż 30 dodatkowych minut na przebranie.

Dla miłośników wody w OSiR Żoliborz dostępna jest część sportowa i rekreacyjna – w sumie aż trzy baseny, brodzik dla dzieci i jacuzzi. Temperatura wody sięga tu ok. 30°C, dzięki czemu zabawa jest jeszcze przyjemniejszym doznaniem. Do tego nie są wymagane czepki, woda jest ozonowana i naprawdę czysta. Takie warunki zachęcają do relaksu w ramach tej formy aktywności, a najmłodszych do rozpoczęcia oswajania się z wodą i nauki pływania.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że w Ośrodku można skorzystać z oferty dobrze wyposażonego sklepu z akcesoriami pływackimi, a na samej pływalni dostępny jest sprzęt oraz atrakcyjne zabawki wspierające naukę pływania dzieci. Starszaki z pewnością ucieszą się ze zjeżdżalni. Po treningu możemy wybrać się do sympatycznej pizzerii serwującej rodzinne dania w przystępnych cenach.

OSiR Żoliborz dołącza do najlepszych lokalizacji, w których można zapisywać się na wyjątkowe kursy PAAR-naukaplywania.pl. Ulubione zajęcia, z których korzysta już ponad 3000 warszawiaków, można znaleźć na Ursynowie, Mokotowie, Bielanach, Woli, a także w Śródmieściu i na Pradze Południe. Instruktorzy docierają też poza granice stolicy i są już dostępni w Legionowie oraz Józefosławiu/Piasecznie.

PAAR-naukaplywania.pl proponuje kameralne kursy dla dzieci i dorosłych od ponad 10 lat, a misją firmy jest sprawić, by pływanie stało się pasją już od najmłodszych lat i na zawsze.

Kontakt dla mediów: 

Karina Grygielska, Agencja Face IT – k.grygielska@agencjafaceit.pl/ tel. +48 601 369 597

PAAR – naukaplywania.pl– czyli Polska Akademia Aktywnego Rozwoju to miejsce stworzone z pasji do pływania i miłości do pracy z dziećmi. Chcąc dzielić się pasją do pływania z mieszkańcami Warszawy, już od 10 lat organizowane są zajęcia z nauki pływania, które kierowane są zarówno do dzieci, jak i do dorosłych. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

karinagrygielska@ramkapr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »