Firma » Biznes

Jeszcze większy salon H&M w Centrum Janki

Jeszcze większy salon H&M w Centrum Janki
Zobacz więcej zdjęć »
Już na początku roku 2020 klienci Centrum Janki będą mogli robić zakupy w powiększonym o ponad 600 m2 salonie H&M.

Marka H&M od wielu lat jest częścią oferty Centrum Janki. Już wkrótce salon znacznie się powiększy – docelowa powierzchnia lokalu to ponad 2 300 m2. H&M to szwedzka firma odzieżowa oferująca modę damską, męską, młodzieżową i dziecięcą oraz kosmetyki i akcesoria. Główną ideą firmy jest oferowanie mody i jakości za najlepszą cenę. W sklepach dostępne są ubrania projektowane przez własnych projektantów firmy, jak również powstałe we współpracy ze znanymi designerami.

„Jeszcze większy salon H&M w Centrum Janki już na początku roku 2020! A tym samym jeszcze szerszy asortyment i większy komfort zakupów w nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni. Cieszymy się, że najemcy – zarówno nowi, jak i Ci, którzy są w Jankach od wielu lat - dostrzegają duży potencjał naszego centrum. Zakończona w sierpniu 2019 roku rozbudowa znacznie powiększyła ofertę modową centrum – powitaliśmy nowe, popularne marki, a wiele sklepów, które nasi klienci od lat znają i cenią, zaprezentowało się w nowej odsłonie. To wszystko sprawia, że wskaźniki odwiedzalności Centrum Janki systematycznie rosną” – mówi Marta Grabska, Retail Leasing Manager.

Rok 2019 to bardzo ważny czas w historii Centrum Janki. W sierpniu 2019 roku Centrum otworzyło się po trwającej dwa lata rozbudowie i modernizacji. Realizowana w dwóch etapach, pozwoliła na znaczne poszerzenie oferty handlowej i usługowej centrum oraz na stworzenie w Centrum Janki komfortowego miejsca spotkań. W wyniku rozbudowy w Centrum pojawiło się ponad 70 nowych salonów znanych sieciowych marek, oferujących głównie modę damską i męską oraz akcesoria.

 

Dodatkowe informacje:

 

Centrum Janki

 

Główni operatorzy Centrum Janki to Leroy Merlin, Media Markt oraz hipermarket Auchan. Ofertę handlową Centrum uzupełnia 170 sklepów średnio powierzchniowych, w tym takie marki jak: Zara, Bershka, Stradivarius, Oysho, C&A, Go Sport, H&M, KappAhl, Kazar, New Yorker, Reserved, Rossmann czy Sephora. Na terenie obiektu działają: CINEMA CITY, kompleks strefy food court z 20 restauracjami, restauracja Pizza Hut, a także kawiarnie i cukiernie.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki sp. z o.o., zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund, Global City RE Poland sp. z o.o., Leroy - Merlin Inwestycje sp. z o.o. oraz Taima Investments sp. z o.o. Obiektem zarządza Apsys Polska.

 

www.chjanki.pl

 

CROMWELL Property Group

 

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

 

www.cromwellpropertygroup.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »