Technologie » Internet

Jet Line i MyLED dołączają do akcji Godzina dla Ziemi WWF

Agencje reklamowe Jet Line i MyLED wspólnie włączyły się do akcji Godzina dla Ziemi WWF. Od poniedziałku, na ekranach MyLED oraz witrynach MORE w Warszawie rozpocznie się emisja specjalnie przygotowanego na tę okazję spotu.

Dbanie o losy środowiska naturalnego jest niezwykle ważne, dlatego warto o nim przypominać, między innymi poprzez organizowanie inicjatyw społecznych takich jak godzina dla Ziemi WWF. Na całym świecie jest ona obchodzona nieprzerwanie od 2007 roku w ostatnią sobotę marca. Każdego roku uczestnicy tej proekologicznej akcji, o ustalonej porze, gaszą na godzinę światło, aby zmotywować innych do dbania losy naszej planety.

 

Już w najbliższą sobotę, 28 marca o godzinie 20:30, Jet Line i MyLED również zgaszą światło podczas symbolicznej Godziny dla Ziemi WWF. Agencje reklamowe przyłączą się do akcji poprzez wygaszenie ekranów DOOH, a także neonu Jet Line znajdującego się na dachu budynku, w którym znajduje się biuro firmy.

 

W tym roku, w Polsce akcja WWF odbywa się pod hasłem „Nie tamuj rzek! Niech płyną”
i zwraca szczególną uwagę na kwestię regulowania naturalnego przepływu wody w rzekach oraz budowania tam.

 

Więcej informacji oraz petycja do Premiera przeciwko budowaniu nowych tam znajdują się na stronie www.godzinadlaziemi.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KnowledgeHub Fund

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »