Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Język angielski na Windows Phone od Tweeby

Język angielski na Windows Phone od Tweeby
Zobacz więcej zdjęć »
Powstały w tym roku w Krakowie start-up Tweeba wydał właśnie nową aplikację do nauki języka angielskiego na platformę Windows Phone. Firma zaktualizowała też oprogramowanie na Android oraz zaprosiła użytkowników do udziału w konkursie z nagrodami.

W markecie Windows Phone Store ukazał się dziś pakiet instalacyjny aplikacji "Ucz się języka angielskiego" w wersji na smartfony z systemem operacyjnym Microsoftu. - Cieszymy się, że po sukcesie naszego programu na platformie Android, możemy rozpocząć przygodę z Windows Phonem - mówi Grzegorz Pękała, Business Development Manager Tweeba.pl. - Jako premierową aplikację w tym markecie wybraliśmy tę do nauki angielskiego, bowiem najlepiej prezentuje nasze możliwości. Jest to ponadto najbardziej popularna bezpłatna aplikacja do poznawania języków obcych na Android, dlatego uznaliśmy, że będzie naszą najlepszą reprezentantką. Zainstalowało ją już ponad 120 tysięcy Polaków.

"Ucz się języka angielskiego" jest dostępna bez opłat. Zawiera kilkadziesiąt zestawów angielskich słów i zwrotów pogrupowanych w lekcje i poziomy. Uczeń może je poznawać sukcesywnie lub losować i sprawdzać swoją wiedzę w testach. Wszystkie słowa może odczytywać lektor. Aplikację wzbogacają tablice z gramatyką i najważniejszymi informacjami o języku.

Równocześnie z publikacją na Windows Phone, nowa wersja aplikacji pojawiła się też w sklepie Google Play. Zawiera nowe lekcje oraz możliwość zmiany tapety. W najbliższym czasie podobnych aktualizacji doczekają się pozostałe aplikacje językowe Tweeby.

Z tej okazji Tweeba.pl zaproponowała użytkownikom aplikacji językowych wspólną zabawę fotograficzną. Uczestnicy konkursu proszeni są o wgranie zdjęcia z podróży, które będzie mogło być wykorzystane jako tło i grafika w nowych wersjach oprogramowania. Najlepsze zgłoszenia zostaną nagrodzone upominkami podróżniczymi oraz dodane do kolejnych odsłon aplikacji mobilnych. Szczegóły dostępne są na http://blog.tweeba.pl


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Tweeba

Komentarze (2)

 • avatar
  ~GP 2013-11-28 17:44:05

  Zwroty też są w tej aplikacji. A całe Rozmówki na www.mojerozmowki.pl - polecamy

 • avatar
  ~Ryszard 2013-11-21 10:28:16

  Nauka słówek i gramatyki rzadko kiedy się sprawdza tak jak w przypadku tego programu. Większy sens ma uczenie się zwrotów.

  Ja lubię tzw. "podejście naturalne", którego nauczyłem się w tym kursie: http://kamilkuczynski.com/kurs.html .Polega ono na nauce jak dziecko (nigdy nie nagrodzony mistrz nauki języków obcych) poprzez czytanie i słuchanie rzeczy łatwych, przyjemnych i mnie interesujących. Mało zaglądam do gramatyki, której uczę się poprzez czytanie i naukę zwrotów.

  Może ta metoda wydaje się ekstrawagancka. Ale jestem pewny, że wkrótce będzie to wiodąca metoda nauki.

  Pozdrawiam
  Ryszard

  ps. dobra strona. Przeglądarka wyłączyła mi tę stronę 3 razy, a nadal mam zachowany komentarz.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »