Kultura, sztuka » Kultura

JOANNA ORZECHOWSKA - "PODWÓRKA ULICY PIOTRKOWSKIEJ" - PRELEKCJA + SPACER (POCIĄG DO ŁODZI #2)

JOANNA ORZECHOWSKA - "PODWÓRKA ULICY PIOTRKOWSKIEJ" - PRELEKCJA + SPACER (POCIĄG DO ŁODZI #2)
Zobacz więcej zdjęć »
Pociąg do Łodzi #2 Joanna Orzechowska – „Podwórka ulicy Piotrkowskiej” – prelekcja +spacer 11 maja, godz. 12:00 Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Łódzkie podwórka potrafią oczarować. Mówią tak wiele o mieście. Aby to miasto zrozumieć i go doświadczyć, trzeba po prostu wejść na podwórze… Łódzka przewodniczka Joanna Orzechowska zaprasza na spacer przez wybrane podwórka ulicy Piotrowskiej. Spacer poprzedzi krótka prelekcja w salonie pt. „Podwórkowy elementarz”, podczas której będzie można dowiedzieć się, dlaczego warto zwiedzać miasto w niestandardowy sposób i na czym skupić uwagę, zaglądając w podwórka. Będzie to drugie spotkanie w ramach comiesięcznego cyklu poświęconego bliższemu poznaniu Łodzi.

Joanna Orzechowska została odznaczona w plebiscycie Punkt dla Łodzi 2012 w kategorii Ludzie. Jest też autorką książki pt. „Podwórka Piotrkowskiej. Przewodnik.” nominowanej do nagrody Energia Kultury 2011. Wraz z Beatą Arabską prowadzi od ośmiu lat cykl wycieczek inscenizowanych „Łódź od drugiego wejrzenia”. Jest absolwentką geografii turyzmu i hotelarstwa oraz germanistyki z wiedzą o kulturze Uniwersytetu Łódzkiego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwona.kazmierczak@empik.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 6 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »