Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Joga w Parku Ulricha w Wola Parku

Joga w Parku Ulricha w Wola Parku
Zobacz więcej zdjęć »
Joga na świeżym powietrzu to doskonała okazja do ćwiczeń i relaksu. Ostatnio jest to również jedna z najmodniejszych form spędzania wolnego czasu. Kto ma ochotę jej spróbować, niech przyjdzie do Wola Parku. Centrum zaprasza na bezpłatne spotkania z jogą w każdą sobotę sierpnia.

O drogocennych właściwościach jogi słyszał pewnie każdy. Udowodniono, że wystarczy 10 minut z ćwiczeniami dziennie, aby dać sobie porządną dawkę energii. Joga pozwala też się zrelaksować i wyciszyć. Poprawia koncentrację, koryguje wady postawy i wzmacnia mięśnie. Dzięki jodze poprawia się metabolizm, co z kolei pomaga schudnąć. To doskonała forma rekreacji dla osób w każdym wieku. Pierwsze kroki warto jednak stawiać pod okiem instruktora. I można to zrobić  w Wola Parku. W każdą sobotę wakacji o godzinie 13:00 w Parku Ulricha odbywają się bezpłatne zajęcia jogi, które prowadzi profesjonalna instruktorka z siłowni Calypso - Natalia Grądzka. Podczas zajęć można przetestować ekologiczne maty MIAMIKO.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Partnerami cyklu „Joga w Parku Ulricha” jest Calypso Fitness Club w Wola Parku oraz Miamiko – producent ekologicznych mat do jogi. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »