Firma » Finanse

Jubileusz 25-lecia Spółki DORADCA - sukces na konkurencyjnym rynku

DORADCA Zespół Doradców Finansowo-Księgowych Sp. z o.o. w Lublinie obchodzi swój srebrny jubileusz. W ciągu 25 lat działalności na rynku, Spółka znalazła się w ścisłej czołówce najlepszych firm w Polsce w zakresie badania sprawozdań finansowych oraz usług doradztwa podatkowego.

- Początki działalności Spółki nie były łatwe, ale naszym priorytetem zawsze było świadczenie usług
na najwyższym poziomie. Dzięki temu, już po kilku latach funkcjonowania wyszliśmy poza lokalny rynek. Naszym dużym sukcesem było utworzenie Grupy Audytorskiej DORADCA, której partnerami są spółki mające siedziby na terenie całego kraju, m.in.: Kancelaria Księgowo - Audytorska BUCHALTERIA
w Białymstoku, Kancelaria Biegłych Rewidentów w Katowicach oraz Ekspert Biuro Usług Finansowo-Księgowych i Ekspertyz w Rzeszowie. Spółka DORADCA jest obecnie największą firmą w Polsce Wschodniej świadczącą usługi audytorskie oraz doradcze
– mówi Stefan Czerwiński, Prezes Zarządu Spółki DORADCA Zespół Doradców Finansowo-Księgowych w Lublinie.

Firma powstała na początku przemian ustrojowych, w trakcie wprowadzania w kraju reguł wolnego rynku, jako spółka z wyłącznym kapitałem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Świadczy usługi w zakresie m.in. badania sprawozdań finansowych, doradztwa podatkowego, prowadzenia rachunkowości. Corocznie bada sprawozdania finansowe ponad 200 jednostek gospodarczych, w tym największych w Polsce grup kapitałowych i spółek giełdowych. Świadczy także usługi doradztwa podatkowego dla szerokiej grupy stałych klientów z branży energetycznej, motoryzacyjnej, wydobywczej, spożywczej, przetwórczej, lotniczej, usług komunalnych, finansowej, a także prowadzi księgi rachunkowe dla ponad 300 firm.

- W naszej firmie najważniejszy jest Klient i dlatego podstawową zasadą obowiązującą w działalności jest uważne wsłuchiwanie się w jego potrzeby. To podejście zaowocowało szerokim wachlarzem usług, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom rynku. Nasi pracownicy specjalizują się w nowych i trudnych dziedzinach życia gospodarczego. Łącząc wiedzę i doświadczenie zawodowe, prowadzą również wykłady w dziedzinach ich specjalizacji – podkreśla prezes Czerwiński.

DORADCA zatrudnia ponad 70 osób, w tym biegłych rewidentów, doradców podatkowych, radców prawnych, ekonomistów i księgowych. Lubelska spółka jest firmą partnerską Giełdy Papierów Wartościowych dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. W corocznych rankingach najlepszych firm audytorskich na bardzo konkurencyjnym rynku polskim DORADCA od lat zajmuje wysokie lokaty.

- Z satysfakcją mogę podkreślić, że udało nam się stworzyć zespół profesjonalistów, którzy z pasją wykonują swoją pracę. Nasza silna pozycja na rynku ogólnopolskim jest potwierdzeniem, że zaangażowanie, codzienny wysiłek oraz wysokie standardy pracy procentują – dodaje Stefan Czerwiński, Prezes Zarządu Spółki DORADCA Zespół Doradców Finansowo-Księgowych
w Lublinie.

Spółka DORADCA została doceniona w wielu branżowych konkursach. Zdobyła m.in.: Tytuł Wojewódzkiego Lidera Biznesu, wyróżnienie dla Lidera Przedsiębiorczości oraz wyróżnienie w konkursie o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublin 2014 w kategorii „Ład korporacyjny i społeczna odpowiedzialność biznesu”. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katarzyna.kolyga@romedia.info

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »