Firma » Biznes

Jula ze specjalną promocją na sezon wypoczynkowy

Najbliższy weekend w multimarketach Jula upłynie pod znakiem promocji. 27-29 lipca, we wszystkich sklepach stacjonarnych, wybrane produkty będą objęte weekendową zniżką -20%.

Półmetek wakacji to doskonały czas na aktywny odpoczynek na świeżym powietrzu, wspólne grillowanie czy zadbanie o swój trawnik. Dla osób spędzających czas w ogrodzie lub na działce, sieć multimarketów Jula przygotowała specjalną promocję. W weekend 27-29 lipca, we wszystkich sklepach stacjonarnych, wybrane produkty będą objęte weekendową zniżką -20%.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Najbliższy weekend w multimarketach Jula upłynie pod znakiem promocji. Wśród produktów objętych specjalną zniżką znajdziemy meble ogrodowe, grille, kosiarki oraz inne praktyczne akcesoria przydatne w pełni sezonu wypoczynkowego. Promocja obejmuje wyłącznie sklepy stacjonarne Jula w dniach 27-29 lipca lub do wyczerpania zapasów. Warto zwrócić uwagę na fakt, że nadchodząca niedziela jest pierwszą od 3 tygodni niedzielą handlową.

Więcej informacji: https://bit.ly/2NLJMYxRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PanKowalski
http://www.pankowalski.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »