Kultura, sztuka » Muzyka

Julia Żugaj w Promenadzie! Poznaj jedną z największych polskich influencerek!

Już w sobotę, 20 kwietnia warszawskie centrum handlowe Promenada odwiedzi jedna z topowych polskich influencerek – Julia Żugaj! Weź udział w spotkaniu i poznaj bliżej swoją idolkę!

Julia Żugaj to aktualnie jedna z najpopularniejszych w Polsce influencerek i piosenkarek. Swoją przygodę w mediach społecznościowych zaczęła publikując pierwsze materiały w aplikacji Musical.ly, która z czasem przekształciła się w TikToka. Aktualnie Julia może pochwalić się sukcesami na wielu różnych płaszczyznach – od wielkich zasięgów w platformach społecznościowych, przez status złotej płyty swojego debiutanckiego albumu, aż po książkę wydaną wspólnie z pisarzem, Przemkiem Corso.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Meet & Greet w warszawskiej Promenadzie to doskonała okazja dla Żugajek - największych fanów i fanek Julii! W sobotę, 20 kwietnia, odwiedzając centrum handlowe na Pradze Południe, będą mogli nie tylko osobiście poznać idolkę i zamienić z nią kilka słów, ale również poprosić o autograf i zrobić wspólne selfie!

Na fanów Julia czekać będzie od godziny 12.30 do 15.00 w pobliżu księgarni Empik, na poziomie 0. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny! Harmonogram oraz więcej szczegółów na temat wydarzeń organizowanych w CH Promenada znajduje się na stronie https://warszawa.promenada.com/.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KatarzynaD.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »