Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Rozrywka i wypoczynek » Sport

Juliada w Krakowie z ArcelorMittal Poland

Juliada w Krakowie z ArcelorMittal Poland
Zobacz więcej zdjęć »
1 lipca ruszyła w Krakowie Juliada – impreza sportowo-rekreacyjna, w ramach której 10 000 młodych ludzi spędzających wakacje w mieście może skorzystać z szerokiej oferty darmowych zajęć sportowych.
Siatkówka, futsal, tenis, szachy czy breakdance – to tylko kilka z propozycji, jakie do końca miesiąca czekają na młodzież z Małopolski.

 Szczególna atrakcja szykuje się na 10 lipca, kiedy trening dla młodych koszykarzy przeprowadzi sam Marcin Gortat.

Juliada w Krakowie ma długą historię - jej pierwsza edycja miała miejsce w 1999 r. Inicjatorem i pomysłodawcą imprezy jest ks. Andrzej Augustyński, Społeczny Doradca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Młodzieży, natomiast jej organizatorami – Urząd Miasta Krakowa, Program Młody Kraków, Stowarzyszenie “Siemacha” i Biuro Promocji Studio2. Samo określenie Juliada pochodzi od łacińskiej nazwy miesiąca lipca, w którym rokrocznie odbywa się wydarzenie. ArcelorMittal Poland został głównym partnerem tegorocznej Juliady, która tradycyjnie odbywa się pod hasłem „Kraków ufa młodym”.

Od wielu lat angażujemy się w różnorodne przedsięwzięcia promujące sport i aktywność młodych ludzi w miastach, w których prowadzimy naszą działalność. Krakowska Juliada znakomicie wpisuje się w politykę odpowiedzialnego biznesu ArcelorMittal Poland, podobnie jak nasza inwestycja w Centrum Rozwoju Com-Com Zone, w którym zresztą odbędzie się część zajęć przewidzianych w programie imprezy. Wierzymy, że idea Juliady będzie w kolejnych latach kontynuowana, a podobne, równie cenne inicjatywy, zostaną podjęte także w innych miastach – powiedziała Karolina Muza z Biura Odpowiedzialności Biznesu ArcelorMittal Poland.

Zawody trzynastej już edycji Juliady odbywać się będą w nowohuckim Centrum Rozwoju Com-Com Zone oraz na Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Krakowie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »