Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Just do eat & enjoy!

Just do eat & enjoy!
Zobacz więcej zdjęć »
Przed nami ostatni tydzień wakacji, dlatego… wrzuć na luz z BAKALIOWE KIESZONKOWE i łap ostatnie promienie wakacyjnego słońca! Nowe przekąski HELIO zadbają o wyśmienity humor i pomogą nam naładować baterie na maksa!

Czekamy na nie cały rok, a gdy w końcu nadchodzą staramy się je wykorzystać jak najlepiej, by w pełni zregenerować siły i odpocząć od szybkiego rytmu dnia codziennego. Wakacje powoli dobiegają końca… jednak zanim rozpoczniemy nowy rozdział, warto skorzystać z ostatnich dni lata i złapać ostatnie promienie wakacyjnego słońca! Dlatego wrzuć na luz i ruszaj w miasto, spotkaj się z przyjaciółmi, wsiadaj na rower lub udaj się w szaloną podróż nad jezioro, w góry lub nad morze.

 

Czy będziesz w plenerze czy na spacerze, na imprezie czy na rowerze, na górskim szlaku czy na biwaku – wrzuć na luz z BAKALIOWE KIESZONKOWE! Bez względu na to jaki kierunek wybierzesz, co będziesz robić i gdzie podążać – wrzuć do kieszonki HELIO przekąski i… korzystaj z każdej chwili na maksa! 

 

BAKALIOWE KIESZONKOWE to nowe fit & style przekąski HELIO, które sprawdzą się w każdej sytuacji - są nie tylko pożywne i zdrowe, ale też stylowe :-) Mają super poręczne, wygodne i modne ;-) opakowania, które są idealne na każdą kieszeń! Za drobne kieszonkowe możemy szybko wrzucić je do kieszonki i po prostu… wrzucić na luz :-) Nowe przekąski HELIO zadbają bowiem o nasze zdrowie, wyśmienity humor i pomogą nam naładować baterie na full, dostarczając organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Dzięki nim możemy w pełni korzystać z ostatnich letnich, wakacyjnych dni i spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu lub po prostu robić to, co tylko chcemy!

 

BAKALIOWE KIESZONKOWE HELIO możemy chrupać na zdrowie, na drugie śniadanie, w wolnej przerwie czy w biegu – kiedy tylko mamy na to ochotę! Bo mimo iż wakacje już na finiszu, to zawsze warto znaleźć chwilę na małe… kieszonkowe przyjemności ;-) Just do eat & enjoy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agnieszka EFEKTPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »