Społeczeństwo » Społeczeństwo

Już 23 kwietnia poznamy zwycięzców konkursu Elektryzująca Pasja

Już 23 kwietnia poznamy zwycięzców konkursu Elektryzująca Pasja
Zobacz więcej zdjęć »
Na początku 2018 roku wystartował konkurs Elektryzująca Pasja, dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Zadaniem konkursowym było przedstawienie swojej pasji, powiązanej z techniką tj. elektrotechniką, informatyką, czy telekomunikacją.

Już po raz jedenasty firma ELEKTROTIM S.A. wraz z Polskim Stowarzyszeniem Elektroinstalacyjnym oraz partnerami społecznymi, poszukuje młodych pasjonatów techniki. Wyjątkowe hobby, przedstawione w formie projektu konkursowego, musiało być pokazane w oryginalny i wyróżniający sposób, który wskazywał na innowacyjność myślenia i kreatywność. Na podstawie zgłoszonych przez Uczniów autorskich projektów, obrazujących ich niebanalne pasje i zainteresowania, w dniu 23 marca 2018 r.  specjalnie powołane jury wybrało najlepsze prace. Uczniowie do konkursu zgłaszali zarówno prace indywidualne, jak i grupowe. Łącznie zgłoszonych zostało 118 prac konkursowych. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 23 kwietnia, podczas oficjalnego rozdania nagród w Ratuszu Miejskim we Wrocławiu.

więcej informacji: www.elektrotim.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

EGO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 103111 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )